NAJ depresivne kocky!!!

giv

oki,moja. dufam len,ze ten mail znovu nepride az o mesiac! co treba riesit,to treba, inak sa veci nevysvetlia a nepohnu dopredu. v zivote sa stale nieco riesi,a prave na sposobe riesenia sa prejavuju charaktery a potreby cloveka. tak ries,bude to nova skusenost v zivote.a dufam,ze ti pomoze v buducnosti. a pracujes niekde, brunca?

giv

karco,mas pravdu, necaka vela.vie,co ma cakat.
bru,co sa stalo? moja,nechcem ta uz vidiet, teda pocut....vlastne citit z tvojich slov,ze si smutna. trapi ma to moc! zlatko,co mam urobit pre teba?
ten moj XY...jednoducho nic k lepsiem ani nic k horsiemu.kamaratka mi hovori,ze je vsetko jasne,a mozem cakat,ze sa prejavi, ale ja tomu moc neverim...ale ani to nie je dobre,ze neverim. povedala som si,ze radsej nad tym nebudem rozmyslat, a necham tomu volny priebeh. teraz sa sustredim na tu moju pracu a znovu sa vratim k materialom,co mam nachystane na studovanie. zapojila som do toho aj kamaratku,aby som mala istejsiu motivaciu, a budeme sa informovat mailom.takze ma caka dost prace :)))
napiste teraz nieco vy o sebe! ide to z vas ako z chlpatej dety. karco len styri slovka klepne a brunuska,ty iba smutne vety. co to???