NAJ depresivne kocky!!!

brunuska

hej ja som bola dnes totalne psychicky vycicana ! za to to umieranie ale je to uz ok- prisiel princ a pobozkal ma :-) ahoj seera. takze cvicit? fuu to by som uz mohla aj ja- ale akosi nemozem.

seera

Pekny vecer vsetkym. Bru, ty neumres, neboj, ty si pevny koren. Dakujem ti za mail. Neskor odpisem. Ja som znicena ako pes; bola som cvicit. Normalne som znicena jako taka zdechlina.

giv

a este,neviem,ako sa mne podari prist tu,ale pozravujem vsetkych.teskam sa z jari :)))) aj tulipany nam uz vychadzaju.tak pekny den.

giv

tak pa,ak budes moct,napis aj mail.poslala som ti 3 prezentacie. nik tu dnes nie je,tak som rada,ze si tu kukla. dospinkaj to aby si mohla prist popisat. ja idem do tej vane.paaaa

brunusa

no ono je to trosku inak-ale...nechcem sa o tom bavit tu. ok? je mi z toho fakt nanic-ked vidim ako ublizuju ludom na ktorych mi zalezi-to neznesiem pa moja dnes sa urcite ozvem-ale nenaspala som v noci absolutne nic.

giv

takze tam bol asi pes zakopany,preco mu pophoreli uz 3 vztahy! aj sa mi to od zaciatku nezdalo,ked uz tolko zien mal a vzdy bol koniec. smutne. nikdy si nevsimla,ze je ziarlivy??? neboli naznaky uz pred tymto incidentom?

brunusa

hej ta moja-zbalila som jej veci a rychlo prec co najdalej od neho- neskutocne-ako chlapom neodovodnena ziarlivost zatemni modzog a na co sa potom premenia. je mi z toho neskutocne smutno moja-teraz ma nic neboli neboj-ak tak len srdiecko ked som to videla co dokazal!!! a lomcuje mnou zurivost.teraz keby mi prisiel do rany..

giv

moja,napis mi o tom. to je ta kamoska,co on mal uz niekolko vztahov za sebou? vcera som postrehla,ze ma vazny problem.porieste,myslim na vas.
a tvoje zdravie, chrbtica....zelam vsetko dobre.