NAJ depresivne kocky!!!

giv

brunca,ber si k srdcu moje slova z mailu. nepresviedcam nikoho o tom,ze nemam hodnotu,ked on ju vo mne vidi...to ma naucila moja kamaratka. tym mu vlastne poviem,ze je neschopny ani spravne zhodnotit skutocnost,a este viac ho ponizim...jeho schopnosti a usudok. to uz nikdy z mojich ust nik nebude pocut!!!! to je moja uloha,pracovat na tom. ked ma bude chvalit,poviem iba: znes ma z tych hviez na zem. Ale nepoviem,ze nema pravdu,ze sa myli...akoby som povedala,nedokazes mat dobry nazor,si hlupak,ze si to o mne myslis,tvoje hodnotenia su uplne mylne,mas zly usukok....teraz ma napada, nebudem moc sebaista?
dufam,nebudem.

giv

brunus,nie vo dvoch,tam plany zatial nesiahaju :))) ved stale si opakujem,ze nie je ani naznak niecoho viac...len ja sa tu tak rozpisujem,akoby som videla aj koniec veci :))))
vichrica? tak to nas obide,bude to neskor.budeme cela partia a spoznam novych ludi,lebo vacsinu z nich som zatial ani nevidela :)))
och,som prestastna zo vsetkych mojich priatelov! mam taky poklad, len este aby v nom bol aj nejaky smaragd (to bude ten moj princ) lebo smaragdy mam najradsej! ja som len taky obycajny kamen pri ceste, ale pre toho mojho smaradika budem ako diamant (lebo to je skryte vnutri kamena) ale si fandim :)))) ale ja si ten moj smaragd tiez vydolujem. nechcem taky,co sa z dialky blisti.chcem taky,co je skryty vo vnutri.

brunuska

hej ja sa tu nastartujem a potom si to niekto vecer zlizne:-))ale v dobrom- on bude rad-dufam :-)))
givus len si ten stav vychutnaj-kym trva-takze romantika vo dvoch? super mojka zelam ti to z celeho srdiecka!!! musi vydat-musi!!! nechaj to volne plynut netlac-ako ja-lebo sa to potom pokasle.nic neries-ak to ma byt tak to bude! tura po horach? dufam ze nie pozajtra-lebo sa vraj blizi nejaka vychrica od bratov cechov-ale zas mohlo by to byt aj celkom romanticke- ked sa budete drzat jeden druheho aby vas neodfuklo :-))) jaaj musim off na chvilu lebo som sa rozbehla

giv

uz som si vsimla to tvoje santenie :)))
ano,ma. celkom prijemny pocit,ale zatial to je len na urovni kamaratstva,ziadne naznaky,len sa organizuje pri ich prichode aj nejake to spolocne posedko a mozno tura po horach :)) pocasie moze vsetko pokazit...ale tesim sa na to,ze sa vobec bude nieco diat a nebude nuda! takze je to neiste,ziadne naznaky,ale ja som z toho tak naivne happy :))))
moja,nieco sa poriesilo dobre? tak to je dobre! ale aj tak som mimo obraz,lebo zijem v mojej podovolenkovej kome :))) ale prijemnej - ako po silnej naladovke :)))

brunuska

givus este nie-prepac. trosku tu santim a zlepsujem si naladu.ale dufam sa to vyriesilo a dopadlo ok.ale nie mojou vinou :-) ved vies ja som zbabelec.no tak to som zvedava co sa to deje u teba??? ma to cosi spolocne s jednym slovenskym nesympatickym mestom???som zvedava ako ...priserne!!! uz aj sem s tym!!!

giv

mojka,uz sa zacina nieco organizovat :))))) teraz hovorim znovu o mojom zivote :))) a ako si ty? napisala si mi uz nieco? co ta praca? idem kuknut na mail.zajtra tu nebudem,tak nieco posli uz dnes!
ja viem,ze mam pravdu, ako inac? kazdy mi to hovori, ale aj ty mas pravdu.ked uz nieco hovorime,tak sa vzdy trafime celkom presne :)))