NAJ depresivne kocky!!!

gomez

už musím utekať ale na vás si ešte chvíľku nájdem.
Brunuska, čo je to? Jak nepôjdeš k doktorovi? Myslíš, že ti pomôžu tieto felčiarske rady čo ti tu podaktorý šarlatáni ponúkali?
Neodvrávať a šupito k doktorovi.
giv, tak už vieme prečo bolo včera také počasie. Lebo brunuska sa zle cítila tak poslala na nás sily živlov.
Ľúbim vás, čaute.
P.S.: už aj k dooooooooooktooooooooooooroooooooooooooviiiiiiiiii iiiiii!!!!!!!!!!!

brunusa

ahoj sestra moja-teraz ta potrebujem-nema kto caj varit a prikryvat moje bola telicko perinkou.chlapi to flakaju-tak sa o mna postaraj aspon ty.tak snad bude uz lepsie.dufam ze sa uz v noci konecne vyspim a nebudem sa dusit.by vam bolo smutno co? bezo mna.:-) alebo zeby nie??? inak u nas dnes bola taka vychricisko a smrst ze az- zachranna akcia hafa :-) skoro nas odfuklo :-) sila aj net mi odfajcilo aj elektrinu- dufam ze to uz preslo-vietor neznasam.

giv

brunca, moja, co je nove? mas stale hlavu a srdiecko plne prace a kosti bolave? neprepinaj sa taka chorucka,aby si mohla fungovat a nie odpadnut!

brunusa

a co chces na tom giv vysvetlit??? :-) tak sme dvaja- necitim sa byt uz opusteny jedinec-asi tak :-) alebo myslis cosi ine??? hej tak si uzi taketo dni mojka-aspon nemas cas mysliet na blbinky-a nepocitujes samotu. no mna doma teraz tak vytocili-ako vzdy...prekazam :-(

giv

no co ti mam napisat? santila som so zltou plavajucou kacickou :)))
:P
och,zajtra vstavam k lekarke a potom nieco vybavit, pride kamoska a vecer znovu navsteva...to su dni! mam take rada. brunca,kuknem na mail.
a co to bolo: sme dvaja....na tej teme???vysvetlit!