Podvadzate? baby, aj chalani

alz-bee

diablica: napadla ma taka otazka, ale vobec to odo mna neber ako utok:) mne je uplne jedno, ze co ty robis :-P...len si tak neviem predstavit, ze co sa odohrava v hlave cloveka, ktory podvadza...hlavne teda to, ze nie je ti luto tvojho priatela? to, ze on ti mozno doveruje, ty sa tiez hras pred nim na taku, ze ti moze doverovat, a pritom spavas s inym(i)...lebo ja som zase taka poctiva, ze si kolkokrat myslim, ze mi je to v dnesnej dobe az naskodu, ale proste si to neviem predstavit, ze by som mala klamat priatelovi...mne by ho bolo luto, ze chudacik, ma so mnou vztah, ktory pri tom vobec nie je taky, aky vyzera byt... (jasne, ze tu je riziko, ze ma aj on podjebava a nakoniec som ja ta klamana, ale odhladniuc od toho)...a nebojis sa, ze loz ma kratke nohy a raz sa to aj tak prevali?..a este to ma zaujima, ze ako by si reagovala ty, keby si sa dozvedela, ze ta podvadza ( i ked tusim si pisala, ze to nechces vediet)..ci by ta to nejak aj ranilo alebo by ti to bolo jedno, ked vlastne robis to iste...takze tolko moje otazky:))

sommrcha

ahojte...
noo padli tu take slova ako kurvicka a podobne, tak ale ludia nesudte pokial ste nezazili..
ja som mala tiez vztah, asi rok a nevedela som si predstavit ze by som mohla byt neverna...
teraz mam dlhsi vztah ... a neviem no nemam ani vycitky, su to proste sexualne zalezitosti, ktore vôbec nepletiem do vztahu ... to vôbec nie, o jednom chalanovi sa ten moj dozvedel na zaciatku vztahu a odvtedy to slo dolu vodou ...
teraz si len povieme: idem von s tym a tym idem na kavu ... a pri tom polovicka vie ze to neni o kavickovani ... proste je to tak ...
mozno to niekedy skonci, teda urcite si myslim ale zatial neviem noo...samozrejme ze zase nevie o vsetkom :)
ani ja urcite nie ! nie som naivna...
a baby polovica co tu pisete ze jak sa milujete s frajerom ... preverte si ho :) chlapi su svine, aj baby ... svet uz neni to co byval :)

bozkavka

tak ked si to predstavim,tak by som to nebrala ako neveru,ak by sa to stalo len raz,nie zase aby sa kazdy tyzden olizoval s inou

tina78

bozkavka.. ty si daj otazku ci ked ty mas partnera a bude sa bozkavat s inou sa ti to bude pacit a ci to budes brat ako neveru.... sama si odpovies....

usiko

teda ludia, mate neskutocne schopnosti niekoho sudit..akoby ste vy boli bez viny...nemyslim v sexe ale v inych sferach zivota....ludia podvadzaju, to je fakt a aj ked to druhym ublizuje, je to ich vec a ich volba....a nemozete ich sudit...ja osobne som este nikdy nepodviedla priatela, mala by so mvycitky a povedala by som mu to, teda by to bolo aj tak nanic...ale neodsudzujte tych, co to robia.....aj vas moze niekto sudit za to, ze spolu spite bez svadby, ze klamete, ze nepracujete a cokolvek ine....len tolko...

diablica

neviem...ale ja aj ked to robim s niekym inym, tak vzdy myslim na toho svojho...preto to neberiem aaaaz tak tragicky...on sa robi sam...mne to nestaci, ked sa robim sama...potrebujem nieco v sebe citit...nepatrim k tym stastnym s klitoralnym orgazmom...mne sa dari len ten druhy..a iba s chlapom...takze asi preto.. a keby som mojmu drahemu povedala, ze zacnem spavat s inymi, tak by to nedopadlo dobre...

alz-bee

...no diablica si to tu teraz zlizla aj za sommrchu :-)), lebo tej nikto nenapisal, ze je kurvicka :-D...ale ako ja ju neobhajujem..ja tiez nedokazem pochopit ludi, ktori su schopni to robit...keby som mala taky problem, ze priatel na mna nema cas a chybal by mi sex s nim, tak by som to v prvom rade riesila tak, ze sa s nim porozpravam-poviem mu, ze ked to tak pojde dalej, tak mu ujdem za inym (aby som ho aspon trosku tym postrasila:)) a ked ma uz tak zanedbava, tak nech mi kupi aspon vibrator.. a keby sa to nezmenilo, tak potom by som to riesila rozchodom...alebo ked sa teda lubite, aj napriek nedostatku sexu, tak by som mu to asi fakt priamo povedala, ze ja zacnem spavat s inymi (i ked ako sa poznam, ja by som to nedokazala spravit:))...kazdopadne do vasho problemu ale nevidim...to je len moj nazor, ze ako by som to asi riesila ja:)

akinom007

nepodvadzam! ako mozes povedat ze ho milujes ked "to" dokazes urobit? ako sa mu pootm mozes pozriet vobec do oci?