Podvadzate? baby, aj chalani

_Marek

no a naco sa potom pustat do vztahu ked ide len o sex?ved to je len ubohy prejav toho aky dokazeme byt primitivny.ved ked uz raz vstupim do nejakeho vztahu neublizujem cielene.ak ma niekto potrebu sexovat kazdy den s niekym inym nech niekomu neslubuje lasku a vernost.
podla mna toho druheho ma len nato ak by nikto iny nebol po ruke alebo ako nejaka nahrada.

ja som vydrzal 4 roky vo vztahu na dialku 400 km vzdialeny od zeny ktoru lubim a prezil som tu a som tu a ozenil som sa snou.a aj ked by bolo milion prilezitosti nikdy som sa neznizil k tomu podviest.to som ju mohol nechat a uzivat si.

fcb

podviest dokaze kazdy aj ten co si mysli,zeby to nikdy nedokazal....je to predsa len sex...nic viac.
a clovek je slaby tvor.
ine je to,ze ci by mal vycitky z toho cinu,ten co si aspon trochu vazi sam seba,tak nikdy nepodvedie,bolo by to pod moju uroven...anno,ktto si vazi seba,az potom partnera,nikdy by som nebola s niekym koho nelubim vo vztahu......ale sex je len sex

malickasom

ja som nikdy nepodviedla lebo viem ze by som sa potom neznasala a nedokazala pozriet do oci... ale myslienky hriesne boli a nie raz :)

sommrcha

neviem ci ho milujem alebo to je iba zvyk.
"stvrtok" ja bez neho neprezijem jeden den ani on bezomna, musi sa stat nieco uplne zlomove co nas rozdeli

štvrtok1

tak o takého čo by ma vcelku podvádzal tak by som nechcela..ved ona až taká neschopná nemúže byť aby si nenašla iného..a o takého ja by som ani nezakopla

!!!!!!!!!!!!

ak sa nevera tají, nikdy na povrch nevyjde. NIKDY !!!! veď si treba dávať pozor. nevypisovať sms-ky, stretávať sa tajne ...

A okrem toho je na svete oveľa ale oveľa viac mužov ako žien. A tie sa o mužov bijú, aby nejakého mali. Ak sa " sommrcha" stiahne a bude dva týždne ticho, uchmatne jej ho druhá.

štvrtok1

sommrcha...myslím že keď ťa on začal podvádzať tak ťa to určite moc ranilo..a tak si mu to chcela vrátiť že sa vyspíš s iným..ja by som nad tým porozmýšľala či ťa lubi???..neviem prečo si klesla na jeho uroven..vyskúšaj 2 týždne pauzy bez neho uplne..a uvidíš ten pocit ked sa budeš cítiť ako človek...prvé dni budú ťažké, ale ten pocit je na nezaplatenie