Keď je opitý tak ma miluje, keď je triezvy tak nie. prosím poraďte

Príspevok v téme: Keď je opitý tak ma miluje, keď je triezvy tak nie. prosím poraďte
katuska7

Chcem sa zdôveriť s môjim problémom a počuť názor druhých ľudi. Keď je môj priateľ triezvy to že ma ľúbi,alebo že som fajn mi povie asi tak 1x do mesiaca. ale ked si vypije, tak mi to hovorí stále, že ako veľmi ma miluje, aka som dobrá, že som jeho jediný miláčik a pod. fakt tieto slova počujem od neho len ked ma v lebe alkohol. neviem ako to mám chápať, počula som že opitý vravia pravdu.
Ked je triezvy a opýtam sa ho či ma miluje, tak povie, že trocha, ale už mi povedal aj že nevie.
ja si neviem vysvetliť túto situáciu. Prosím Vás povedzte mi váš názor na to.

katuska7

on mi povedal iba to že ma má rád. to že asi niesom prenho tá prava si myslím ja. no usudila som to podľa jeho správania.

katuska7

cajik, urobila som ako si mi kázala. Na otázku či ma ľúbi mi odpovedal: Mám ťa rád. Boli časy, ked som vedela že ma ľúbi,ale teraz ho to už asi "prešlo"
Vraví že inú nechce, ale ja asi niesom prenho tá pravá

katuska7

sme spolu už 4 roky a ja mám 22, on 23 rokov. veľa krát sme sa bavili na túto tému, on to berie normálne, ja tomu nechápem

delphia

ja by som osobne riesila prave to, ze si vypije a az potom tie jeho vyznania...
nemala by som zaujem o chodenie s takym, ktoremu sa casto stava ze ma vypite, a nie to este nedaj Boze o manzelstvo s takym...