Keď je opitý tak ma miluje, keď je triezvy tak nie. prosím poraďte

Príspevok v téme: Keď je opitý tak ma miluje, keď je triezvy tak nie. prosím poraďte
katuska7

Chcem sa zdôveriť s môjim problémom a počuť názor druhých ľudi. Keď je môj priateľ triezvy to že ma ľúbi,alebo že som fajn mi povie asi tak 1x do mesiaca. ale ked si vypije, tak mi to hovorí stále, že ako veľmi ma miluje, aka som dobrá, že som jeho jediný miláčik a pod. fakt tieto slova počujem od neho len ked ma v lebe alkohol. neviem ako to mám chápať, počula som že opitý vravia pravdu.
Ked je triezvy a opýtam sa ho či ma miluje, tak povie, že trocha, ale už mi povedal aj že nevie.
ja si neviem vysvetliť túto situáciu. Prosím Vás povedzte mi váš názor na to.

jajka001_

naozaj zalezi na tom, ako dlho ste spolu. moj priatel a ani ja, sme prve mesiace hrali tak ze sme si neprejavovali burlivo city. to prislo az neskor, a sme spolu dodnes. na zaciatku bola opatrnost, pretoze sme sa az tak dobre nepoznali, aj ked nase city boli o laske.

modrooká

Hluposť.Normálny partner má ťa mať rád triezvy.Ci nechceš byť milovaná?Alebo chceš ho mať stále opitého?Krásna buducnosť.Zabudni nanho čím skôr tým lepšie.Nájdi si toho pravého.

ajja111

tak takeho chlapa by som nechcela ani za nic.. si predstav ze by si snim mala byt do konca zivota.. a nebudes potrebovat prejavy lasky?,alebo bude stale v liehu?? no dakujem neprosim..podla mna by si mala zazit ozajstnu lasku a vedela by si ze momentalne to je o niecom inom.

Liana...323

Skús porozmýšľať nad problémom z inej strany. Lebo aj tak si myslím, že tu nejde o to, kedy ťa ti to hovorí, ale čo pri tom robí. Pije často? Koľko máte vlastne rokov? Ako dlho ste spolu.

To či ťa miluje, alebo nie musíš vycítiť z jeho skutkov, nie z rečí, veď nie každý o tom dokáže rozprávať, čo neznamená, že mĺkvy človek nemiluje.

Ja si myslím, že tebe skôr vadí jeho chovanie, keď ma vypité a možno samotný chlast ako to, čo ti pri tom hovorí.

jajka001_

zalezi od toho, kolko mate rokov, ako dlho ste spolu...mozno si fakt nie je isty ci ta lubi, ak ste este mladi, dobre sa nepoznate a vztah sa este rozvija, nie je si isty tym co chce.
ked je opity, straca zabrany, ked je triezvy, tak je opatrny s tym co hovori, nechce dat najavo city. zrejme este nie ste spolu dlho.
ak ale sa takto chova, ak ste spolu dlhsie, povedzme aj po polroku, tak uz by mohol vediet, co citi a na com je.

jasmika

Katuška. Vieš čo. Chápem ťa že ti je ľúto, že ti to nehovorí aj za triezva, ale časom si možno na to zvykne. Skús mu to povedať aj ty, ale nie často. Keď bude aj on trošku v neistote, tak si možno uvedomí, že tieto slová sú dosť dôležité vo vzťahu. Ja to mám trošku naopak. Môj manžel ma veľmi ľúbi, keď je triezvy a hovorí mi to často, už som sa aj ja naučila mu to hovoriť častejšie, ale všetko treba z mierou.Ver mi viem o čom píšem. Problém je v tom, že keď je opitý, ja nemôžem povedať nič, čo by sa mu nepáčilo, pretože sa strhne hádka a potom aj bitka. Takže pokiaľ ťi hovorí tieto milé slová len keď ja opitý, tak si aj to váž.Možno ťa naozaj ľúbi, iba nie je zvyknutý tak prejavovať city.Ale všetko ukáže čas...

dobra vila

Samozrejme, ze opiti nehovoria pravdu, preboha!! Ved opiti taraju dve na tri, ja to sice na jednej ruke spocitam kolkokrat v zivote som bola opita a aj to som vedela hviezdy z neba sklamat, tak dobre mi slo to vymyslanie!! Praveze vtedy vies sice lahsie povedat HOCIJAKE veci, ktore by si v realite mozno nepovedal a ano, patri medzi ne aj to "lubim ta". Takto to z neho mozno lahsie vyhrklo, ale to neznamena, ze je to pravda. Mozno prave naopak. Ja nevidim dovod, preco by ti v realite potom povedal "trocha", alebo "neviem". Ked niekto niekoho lubi, nie je pre neho problem povedat. Problem je to pre toho, kto si laskou NIE JE ISTY alebo NELUBI.

kakao

A ako dlho ste spolu? Ja som sa tiez az po dlhsej dobe zamilovala do toho svojho, lebo na zaciatku vztahu ma pritahoval iba fyzicky. On mi tiez rozpraval stale ze ma miluje a ja nic, ze neviem..ale to sme boli na zaciatku vztahu a nebola som si ista. Ako je to s vami?

cajik

Opity miluje kazdeho predsa....

Je blbost tvrdit,ze opiti hovoria pravdu. A co mas z toho,ze ti to povie len ked je opity ? Uspokoji to snad tvoju potrebu na dlhy cas,kym sa zase neopije? Alebo pije kazdy tyzden,tak ti to staci pocut vtedy? :(

A pocuj..vacsinu zivota snad prezije triezvy..A za TRIEZVA ti tvrdi,ze nevie,trosku ta lubi,stale nejake vyhovorky..Nenamyslaj si ze ta miluje najviac na svete len preto,ze ti to obcas povie v alkoholovom opojeni.Vtedy clovek povie hocico...

Najdi si takeho ktory ti bude hovorit stale..