Potrebujem uz konecne pomoc (DYSPEPSIA - zaludok)

Príspevok v téme: Potrebujem uz konecne pomoc (DYSPEPSIA - zaludok)
houbar

dobry den,
mam 16 rokov,uz 7 mesiacov trpim dyspepsiou zaludka (navrat stavy z dvanastnika do zaludka) a tak kazde rano trpim bolestami brucha priblizne do druhej hodiny poobede potom je to uz celkom v pohode.. najhorsie je ked som hladny.. venujem sa posilnovaniu a velmi ma to obmedzuje :( na gastre mi predpisali helicid a ganaton (nepomaha).. prosim Vas napiste nejaku radu alebo nieco ked ste sa s tym stretli ..velmi by mi to pomohlo.. lebo uz neviem co dalej..

Dakujem

houbar

dal som si rano HELICID 2 krat (2x10mg omeprazolum), ktory mi poredpisala pani doktorka a tak to vyzera, ze uz bude lepsie

[zruseny12]

HOUBAR
tym PROBIOFIXOM by to nemalo byt...skor ta nastna vecera a bublinkovu vodu by si nemal vobec pit...
a ten PANCRELAN/ci nahodou nie je zlozeny z latok,co ti drzdia zaludok/

houbar

stav sa mi nejako zhorsil asi to bude tymi tabletkami PANCRELAN alebo tym biofixom.. teraz citim take pichanie v zaludku cely den .. no neviem .. mozno to bude aj tym ze minule som mal velmi mastnu veceru a pil som bublinkovu vodu..

..este dam neskor vediet ci sa to nezlepsilo :(

[zruseny12]

HOUBAR
mozes si pozriet v google aj -ZDRVAVIE Z BOZEJ LEKARNE-Najdes tam vela rad a zaujimavych veci...
je to tiez dobra vec,zacat sa liecit cajmi...

hatsepsut

Ahoj.
Vyskúšaj prípravok Bioenzyme complex od fy Kompava.
Obsahuje celé spektrum enzýmov, ktoré podporujú trávenie stravy.
Tiež je veľmi dobrý Probiodom, ktorý obnovuje mikroflóru žalúdka, aj ten by ti mohol pomôcť pri trávení.
Dostaneš ich bežne v lekárňach,
alebo skús stránku -odkaz odstránený-
Držím palce.

[zruseny12]

este k tomu PANCREOLANU FORTE...ja to nepoznam,tak sa nemozem k tomu vyjadrit,ale hlavne aby tam boli obsiahnute vsetky trav.enzymy...ktore telo potrebuje...

[zruseny12]

HOUBAR
tak nech sa ti dari...VELA STASTIA

este vcera som citala nejake veci a narazila som na SKOROCEL KOPIJOVITY
ked tam o nom neprehanali tiez by ti mohol velmi pomoct na ZALUDOK...
ma vela aj inych vlastnosti
POUZIVA SA
-na dychacie choroby
-silne zahlienenie
-kasel
-cierny kasel
-plucnu astmu
-plucnu tuberkulozu
tak ako ziadna ina bylinka,PRECISTI KRV PLUCA A ZALUDOK

mal by ho pit,kto ma SLABE OBLICKY A PLUCA,KTO JE ZACHRIPNUTY...
KTO MA
-vyrazky
-lisaje
-a je bledy

POUZIVA SA-koren,listy,stvol,klas,semena...
caj sa luhuje 5-8 min./suseny/

a este REPIK LEKARSKY...ze vraj hoji vsetky vnutornosti,ale asi som ti to uz pisala...

tak este raz VELA STASTIA...

RNG

pancreolan forte obsahuje 220 mg pancreatinu a ziadne kyseliny
Ja odporucam najmenej 1200 mg pankreatinu a 400 az 1200 mg betainu HCl. Zialbohu to z domacich zdrojov na Slovensku este zatial nedostanes.
Na stranke http som uviedol porovnanie viacerych enzymov, ktore sa dnes predavaju, povacsine len v zahranici, zialbohu. Ale aspon si budes mozt pozret ich ucinnosti a vzajomne porovnat.