Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

lea1

Ja by som tiež potrebovala clip in, blond melír č.8/ s hnedou č.11/, neviete či niekde v okolí michaloviec alebo košíc sa to nepredáva?

Timka31

mozes kupit ////////// ale je to tam drahe a nevedeli by ste kde by som kupila ondulovany pricesok 60cm a hustejsi lebo mam 50cm riedky.porate mi

pepaf4gf4g

Aj ja by som bola rada keby mi niekto poradil chcela by som príčesky blond farby asi 50cm niekde okolie trenčín pls ozvite sa :) pepa951@AZET.SK

MIAUUU

AHOJ ZABICKA JA TA URCITE NEODRBEM MAM AJ BLOK OD NICH SOM SI ICH KUPILA V PALACI BRATISLAVE PAROCHNARSTVE STALI 7800SK..BOHUZIAL MAM NAPOJENE VLASKY A TERAS SU MI ZBYTOCNE TAK ASPON ZA 50EUR ICH PREDAVAM

macka26

ekusik.
ak si ty spokojna. tak nie je o coom. ja s vlasmi pracujem a umele by som nechcela. jednak su neprirodzene leskle. nic sa s nimi neda robit. a hlavne nevydrzia. tolko moj nazor...

Ekusik

macka 26

No ja som spokojna s nimi a mám "syntetické" - neviem či je to kanekalon, je pravda ze ich nemôžem natáčať,ale mám rovné vlasy,tak mi to nevadí, umývať som ich este neumývala, mam ich 2 mesiace zatial a ked umývať tak len v studenej vode.
Ved to záleží na každom či prírodné alebo syntetické, kamoska má aj prírodné a začali sa jej štiepiť, a tieto syntetické sa nezačali

zabicka1611

fuuuha..dobre vediet..lenze aby nas nahodou neodrbali..na nete sa to da lahko...nakecaju ze su prave a poslu vam ine!! teda ja s tym nemam skusenosti ale tak dufam, ze ani nebudem :)