Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

kikina136

ahojte :) ja som si uz 2 sady clip-in vlaskov objednala na mimibazare... som spokojna, len momentalne zhanam dalsie(kratsie), tak chcem skusit tuto metodu,nakolko hladam co najlacnejsie :) tak vas prosim, ak je tu niekto kto by chcel predat cca 40 cm dlhe vasky (aspon 8pasov), tmavohnedej pripadne ciernej farby za dobru cenu,kontaktujte ma :) dakujeeem

moj mail: kikina136@azet.sk

pa3ss

Zaujalo ma, keď ste tu písali, že super vlasy za dobrú cenu zo stránky "nanicvlasy sk".Keď som si ale prezrela produkty zistila som, že všetky clip-in tam majú z UK za dvakrát takú cenu. Našla som tam aj svoje 45cm, najsvetlejšia blond za 53€, ktoré stáli ani nie 40€.Mimochodom, ak by ste mali záujem predávam ich za 35€, pretože som zistila že sú rovnako dlhé ako moje vlasy.Teda úplne nové(:

cacao

predam clip in vlasi niesu prave ale daju sa natacat a zehlit do 180 stunou farba svetlo hneda ... jeden pas ma sirku 21 cm a dlzku 60cm druhy tak isto cena 30 eur alebo dohoda este som ich ani na sebe nemala

de-3

ahojte. dievčatá ktoré ste si objednali clip in vlasy cez internet na ktoréjkolvek stránke a po vyplatení vám tovar neprišiel, napíšte mi len smelo na deni-3@azet.sk

inngridka

clipka
narabas s nimi uplne ako so svojimi vlaskami, pukacky ti prekryju tvoje vlastne vlasy. tiez je dobre si vlasky svoje vyzehlit, potom pripevnit clip in a znova vsetko prezehlit aby tvoje vlasky pekne splynuli s predlzenymi. poslem ti aj video kde ukazuju ako sa vlasky pripevnuju.

nathália09

ak chceš aby čo najdlhšie vydržali,a boli v perfektnom stave,samo že musíš ich dávať dole ked ideš spať.
Choď na youtube -máš tam video ako si pripevnovať clipy.Vypíš tam clip in vlasy.

clipka

tak mi prosim o tom nieco blizsie povedz, dik:

poprosim vas, viete mi vysvetlit ako to funguje to upevnovanie a ci to nieje vidno? da sa to rozne upravovat do ucesov-cop a tak? ako sa vlastne tie pukacky skryju a ako sa to cese, treba to kazdy den skladat dolu?

dakujem