Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

clipka

poprosim vas, viete mi vysvetlit ako to funguje to upevnovanie a ci to nieje vidno? da sa to rozne upravovat do ucesov-cop a tak? ako sa vlastne tie pukacky skryju a ako sa to cese, treba to kazdy den skladat dolu?
dakujem

xxx.deds.xxx

Ahojte! :) .. Nemáte niekto na predaj cierne clip in lacno?... dlzka cca 50 cm...ak áno tak sa mi ozvite na mail.. ďakujéém.. :)

ich

dakujem to som si uz pozerala ale najviac sa bojim,ze nebudu prave a,ze ma niekto oklame.
nasla som si jednu stranku tak si to do zajtra premyslim a objednam.
niektre baby pisali,ze to co im prislo vobec nebolo prave.
raz si ich vyzehlili a bolo po vlasoch.
dufam sa toho nedockam.

elie

ahojte ak by mal niekto zaujem o pricesok z ciernych pravych vlasov,dlzka 50cm rada by som ich predala je na nich zaruka dve roky ja som ich mala na hlave asi dva krat a chcem ich predat ak mate zaujem tak sa ozvyte

moncciatko

cauko, chcela by som sa len opytat ci neviete o nejakej lacnejsej stranke kde by som zohnala cierne clipy....staci mi jeden ten siroky pas...dakujem...ak by ste vedeli tak mail =)