Clip in pričesky

Príspevok v téme: Clip in pričesky
kiTuskHa

ahoj, chcela by som sa spytat či niekto nahodou neviete kde by som mohla zohnať clip in príčesky čierne asi 60 cm dlhé z ludskych vlasov :)
vobec neviem kde ich mozem kupit či sa mam popytat v kadernictvach alebo tak nejak :D
cez net si to velmi NEchcem objedavat....

...
ak niekto viete o nejakom takom obchode tak mi napiste prosim :) najlepsie by bolo niekde v okoli Banskej Bystrice :)
ďakujeeeem :)

marianna24

čaute baby. našla som u nás jeden obchod kde predávajú clip-in príčesky, ale sú tam v balení len 3 pásy dlhé asik 20 cm/jeden. Chcem sa spýtať, či niektorá z vás také má a či jej to stačí na pokrytie celej hlavy???

mnamka257

skus sa popytat v kadernickych salonoch.aj ked ich tam nebudu mat, tak ti dajju nejaky kontakt, alebo tip kde by si ich mohla zohnat

adka.m

Cauki kocky,
ak mate zaujem o clip in vlasky vo velmi dobrej kvalite a samozrejme chcete aby bol slusny i pomer cena/vykon, tak sa ozvite.
Cena uz od 46,62 EUR.
Mail adka_m@zoznam.sk

RnBLady@azet

CAFTEE BABYYY..robim z clip in priceskamy,predavam hocjake farby,hockaje dlzky,,aj zive aj synteticke..za super ceny..napiste na RnBLady@azet.sk a poradim vam

sasenka:)

cawte kocky:)ja by som mala zaujem o clin in pricesky hnede:))))...tak ak ma niekto na predaj tak sa prosim ozvite:)))))vopred dakujem:))))....

Moisa

Klarka ahoj , ano ale zaruka sa nevztahuje na poskodenie napr farbenim alebo uzivanim :)) takze neviem ako po roku vyreklamjes vlasky ktore boli pouzivane :DDD

Klára P.

Čaute kočky, ja som si kupila na veľmi lacno stránke /////////// clip-in blond pričesok 61cm, je z pravých vlasov a mám naň záruku 2 roky, neoplati sa za takú cenu kupovať v inzercii, tam mi záruku neposkytne nikto.
Mala som ho na svadbe, je fakt fantastický.
Môžem len doporučiť.

zabicka1611

noo..rozmyslela ako rozmyslela..stale uvazujem, ale predsa len by som brala viac tie pramene...asi preto ze som ich videla kamoske a moc sa mi to lubilo!! :DD

lovelylily

baby, na moj email mozte pisat aj ostatne, zabicka si to asi rozmyslela :D takze kludne piste jennifer11@azet.sk - klip in pricesok z ludskych europskych vlasov