otazka pre muzov...

Príspevok v téme: otazka pre muzov...
brunca

Ahojte vsetci slusny muzi na fore.
Preco nechcete spravnu zenu-taku ktora je inteligentna,slusna,verna, zodpovedna,so zmyslom pre rodinu, zaroven pekna a nehlada v zivote ziadne vzrusenie ale pokojny zivot vo dvojici? Preco si neustale musite vyberat take,ktore vas len podvazdaju,klamu a nevedia vas ocenit? Preco sa bojite velkych citov a zacnete pred nimi cuvat, hoci po nich tuzite?
Bola by som rada keby mi to pomohli ozrejmit najma muzi ale ocenim akykolvek prispevok. Dakujem.

julko

Taku ženu som našiel už dávno, žijem s ňou v šťastnom zväzku vyše 40 rokov. Tajomstvo tkvie predovšetkým v trpezlivosti, či už v hľadaní partnera, alebo potom vo vzťahu sním.

nicolle

pre bruncu:poviem ti len tolko,ze ti najlepsi chlapi su ako keby pritahovani k mrcham,vidim to aj na mne..moj priatel je uplne ukazkovy,uzasny,ja sice viem byt tiez,ale som strasne naladova a viem byt niekedy pekne protivna,ako rozmaznane decko...ale strasne ma miluje a nevymenil by ma za ziadnu inu,aj keby bola taka,ako vravis,ze si ty..take ako ty,najdu skor tych sviniarov,s ktroymi by mrchy nevydrzali..

lezli

Vždy som chcel také dievča o akej píšeš. Lenže som na takú nenatrafil a vzťah založený na sexe som nechcel. Bol som z toho aj sklamaný, rozmýšlal som nad tým, či by nebolo lepšie byť takým ako sú ostatní. Podvádzať baby, klamať, správať sa k nim ako... Lenže na moje šťastie, keď som sa chcel zmeniť, natrafil som na babu s ktorou som už rok a pol (mal som už 22, ale oplatilo sa tak dlho čakať). Máme spoločné záujmy, spolu chodíme na diskotéky, spoločné večery a keď už chvílku nie sme spolu, je nám smutno.
Len toľko som chcel, že možno by si mala čakať, (spoznávať ľudí)a budeš mať šťastie aj ty.
Jaj...veľa mužov sa nebojí tých veľkých citov (ako si spomínala), len musíš na takého natrafiť ;o) Veľa šťastia.

brunca

presne tak sandraa - ako vidim je nas dost vela.
mala poznamocka- nie ze zistia ze modelka nie je ako ich zena ale zistia ze modelka-nie je zena.

sandraa

no lebo aj ked muzi maju dobre zeny...stale chcu modelky...a ked uz tie modelky maju,tak az potom pochopia,ze ze modelka nie je ako ich zena....