Alternativna medicina

pozri-

...no ved vsetko co je NECHUTNE je ZDRAVE :))))

...ja som prave citala ze aj zelena kava ktora je prazena/ale jemne prazena-nejak opatrne/ je dobra lebo sa v nej uvolnuju latky ktore su zdraviu prospesne...
mne ide hlavne o ten kofein-ani nie tak o tu kavu-nie som nejaky kavickar...telo si tak zv.na kofein ze musim mat aspon jednu denne-niekedy som vobec nepila kavu a bola som fit...
no musim nieco vymysliet?

RNG

Uvedena zelena Nescafe je len 1/3 zelena, ostatok je normalne prazene.
Ja osobne pouzivam neprazenu zelenu kavu, ktoru na to, aby som ju vedel zomliet drzim(naboptnavam) zaliatu vodkou v ladnicke aspon 3-4 tyzdne. Potom ju v silnom mixeri rozslaham, to vysledne zelene kavove "blato" zavarim do vody, nie je to vobec extra chutne, ale ma to velmi vela uzitocnych latok a samozrejme aj povzbudivy kofein.

lenka4491

viem že to sem nepatrí ale chcem sa spýtať či tu je niekto kto má 26 rokov a chodí ešte k lekárke pre deti a dorast

martinmlm

Rozdiel medzi liekmi a bylinkami:
Jedného času ma začali svrbieť oči-bakterialna infekcia. Očná mi dala kvapky a mastičky. Baktérie sice zničili, ale oči mi ostali alergické na prach a citlivé na vietor. Trvalo to asi rok. Známy mi poradil bylinky, ktoré mi oči ukludnili. Týždeň obklady a mesiac pokoj, čo trvalo 2roky až kým mi alergia neustúpila úplne. Odvtedy ak cítim len náznak problému s očami rovno bylinky, a za 2-3 dni mám po probléme a bez vedľajších príznakov.

pozri-

...a aku RNG by si mi odporucal ty?pretoze ja ju chcem koli kofeinu/mam oslabene travenie a nechcem si ho este viac dobabrat obyc.kavou-ale potrebujem kofein/
vsade citam ze je na chudnutie
akurat tu som narazila na taku
www.nescafe.cz

RNG

S tymi spalenymi potravinami je to zialbohu pravda, prepalenim vznikaju rozne skodlive a dokonca jedovate latky, od dechtov az po uvedeny benzenpyren.
Ja osobne davam prednost sice nechutnej(clovek si zvykne na tu spalenu chut kavy a ziada sa mu)zelenej kave, ktora je v prirodnej forme plna antioxidantov a roznych inych dobrych latok pre nas, a ma aj povzbudivy kofein a ine alkaloidy, pre co vlastne pijeme ciernu kavu tradicne.

RNG

Lekarmi schvalene bezpecne volnoptredajne potravinove doplnky nezahrnuju medzi sebou ziadne jedovate a skodlive prirodne latky. Na to velmi striehne nas "velky ochranny pes", federalna organizacia FDA, takze reci, ze potravinove doplnky skodia su uplne lzive a zamerne rozsirovane farmaceutickyum priemyslom, lebo im znizuje odbyt patentovanych chemickych liekov.
Neviem, kolkokrat to mam zopakovat, aby to konecne vniklo do hlav ludi (nevinimajuc ani lekarov a farmaceutov), co maju organizovanou medicinou vymyte mozgy.