Gabinina kniha:)

lili__

drndula252 sorry, ale nejak sa v tom tvojom príspevku strácam. neprotirečíš si??? dobre si ho prečítaj a hlavne úsek
....sama ňou trpím niekoľko rokov.... a
....nastalo UVEDOMENIE....
tu ma napadá otázka. tak nastalo uvedomenie, alebo nie, keď píšeš, že ňou stále trpíš. ja som dostala od života tiež toľko faciek až sa niekedy divím, že mám ešte snahu kráčať svetom ďalej a nepriviedlo ma to k takým radikálnym vyjadreniam a akejsi fackovacej terapii. neviem, k čomu sa snažíš takýmto spôsobom dopracovať, resp. koho sa snažíš o svojej "pravde" presvedčiť. nevravím, že by sa pri takejto poruche malo zachádzať v rukavičkách a ľutovať dotyčnú, ale myslím si, že prístupom, aký si si zvolila, by si u 99% dievčat nič nedocielila. prílišný nátlak podľa mňa skôr vyvolá len potrebu klásť odpor. zastávam zlatú strednú cestu.
a ku gabininej knihe. gabi, kniha je perfektná. každá sme osobnosť a na každú platí niečo iné, len to musí objaviť. čo mne dala kniha je hlavne, že som mala možnosť oboznámiť sa so životným príbehom popísaným bez ružových okuliar, že je vždy nádej, keď človek chce, túži a hľadá motivácie, ktoré ho posunú vpred. fakt, že si sa odvážila odhaliť zákutia svojej duše je úžasné a je mi jasné koľko síl ťa to muselo stáť. takže gratulujem a prajem všetko dobré.

drndula252

Kniha ma sklamala uz len pre to, ze tam viac opisovala a charakterizovala svoj zivot.
Dostala som sa po odsek ako vracala pred svojou svadbou a zakryvala si korektorom kruhy pod ocami. V tom momente som knihu zavrela a roztriasla sa... toto nie je choroba ako ostatne. toto je len jedna velka PI----NA, ktora nici vsetkych okolo aj tu, ktora nou trpi. A zbytocne.
sama nou trpim niekolko rokov a viem ake to je. Tu staci riadny rezim, preplesk, spamatanie sa a ist dalej. Aj ja som bola rozmaznana slecinka, ktora sa rada lutovala a hovorila si, ze to nejde. dostala som od zivota este vacsie facky ako bola bulimia a nastalo UVEDOMENIE.

kalinka

Ja som ju uz tiez citala. Tazko mi bolo pri nej, obcas som aj poplakala, ako som sa spoznavala v niektorych veciach.