Nemecka kozmetika LR

emazara

Ja som už dlhodobo verná kozmetike z iuvenio.com, je perfektná, vyhladila mi pleť a aj odstránila drobné nedostatky.

Anna1923

Vitamíny som od nich skúšala a sú výborné,hlavne deťom na imunitu som kúpila od nich, ale na pleť kupujem českú prírodnú kozmetiku z www.iuvenio.com. Tá mi vyhovuje a neplánujem ju meniť.

kate1

Zdravím.pridám aj ja zopár skuseností .kupujem si sampon z LR a aj krem,aj spej 1 pomoci aj masku na vlasky aj jely gél noa mam aj propolisovy krem a pijem aj cajík od nich a to preto,lebo som
s vyrobkami spokojna.To najdolezitejsie pisem až teraz a to,ze moj syn dostal anginu horučky v sobotu zacali mandle biele a ja som volala kamaratke ktora z LR produktami robí.Priniesla mi vnedelu rano colostrum tablety zacala so dopovat 2 rano 2 na obed 2 vecer a medzi tym dostal po 1 tablete v pondelok vecer uz bol fit a to naozaj vravím pravdu.V utorok som isla k lekarke pre paragraf samozrejme aj so synkom 8r má a ked ho prezrela povedala,ze ma hrdielko trošku strieknute nic viac.pre mna je colostrum od LR Top a celkovo aj produkty .Ja možem len odporučit.

Bulo

No dakujem!!!! Spolocnost je nastavena iba na benefity a odmeny pre Vasich sponzorov alebo realne povedane pre tych ktory Vam tuto sluzbu sprostretkovali. Kazdy z nich vidi iba Mercedes alebo dozivotny dochodok, poviem Vam je to vymyvanie mozgu s vyrobkami date 300,-eur a je to o nicom. NEDOPOTUCUJEM!!!!!!!!!!

monikab

Ahojte, včera som skončila 5 dňový Detox LR a musím povedať, že tie zaručene stratené kilá sú tak trochu klamstvo. Áno, schudla som 2 kg, ale tie by som schudla aj bez aloe a príslušenstva popritom jedálničku. Pitie aloe je super, kvalitu nehodnotim, nevyznám sa. Ale nemožno tu hovoriť o tom, že sa človek cíti neviem ako skvelo, nie je nafuknuty, pretože ja som počas prvých troch dni bola neskutočne. Nevzdávam sa, idem ďalej, len som Vám chcela dať svoju recenziu, kým nezabudnem. BTW, mala by som o tom rozprávať s nadšením, keďže som aj ja zaregistrovaná, ale nie, nehovorím a nikoho nebudem ani nahovárať na to. Som rada, že som za to neplatila plnú sumu, lebo pri tomto výsledku by som asi nadšená nebola. Pekný deň prajem

Defcon

Kruela, tak si si nastudovala rastlinu aloe vera.... a ma velmi dobre ucinky na zdravie pleti.
To je sice pravda, lenze nie je vsetko biele. Nastudovala si si aj to ako rychlo straca aloe vera svoju ucinnost po odtrhnuti ? Nemusis, napisem ti to . Aloe vera ma ucinnost svojich zloziek 2 tyzdne po odtrhnuti a aj tie 2 tyzdne musi byt v chladnicke. Inak strati ucinky do 3-4 dni. Ale o tom ti reklamne oddelenie zabudne povedat. Skoro rovnako je to aj s ostatnymi prirodnymi zlozkami v kozmetike. Vyrobcovia samozrejme pouzivaju konzervanty, ale tie nemaju vplyv na dobu ucinnosti, ale len zabranuju rozsireniu patogenov. Takze ucinnost vyrobkov s aloe vera a zcasti aj inymi prirodnymi zlozkami nezabezpecuju prirodne zlozky, ale pridane latky....

kruela

Dobrý deň,reagujem na Vaše komentáre ohľadom Aloe Vera či LR nestačím sa čudovať.Multivel existuje všade okolo nás veď sa poriadne zamyslite ako funguje predaj lekarne obchody a pod. každému sa kupovaním skladáme na platy niekomu či najnovšie auto a pod.že je to predražené?? Kupujeme podobne predražené produkty či už sú to potraviny alebo niečo iné a nevadí Vám to??? Dala som si námahu a študovala trošku Aloe Vera rastlinku a keďže som zdravotník pochopila som,že je jedna zmála, ktorá rieši problem a nie iba potláča príznaky problému, pozrite si videa na youtube ako sa pestuje ako sa z nej vyrába gél , na margo gélu na pitie poznam firmu ktorá predáva oveľa drahsie gély s menším percentom aloe a v menšom balení ako napr. LR Pozná vôbec z Vás ktorí tak krituzujete LR ako to tam funguje ?Registrácia v LR?? jedine štartovací balík v cene akej si vyberáte ,to je Vaša jedina investícia, keď chcete potom si objednávate ak nechcete kašlete na to, nemáte žiadne povinnosti k ničomu sa nezaväzujete....nie som diler LR len sa zaujímala na základe Vaších reakcii ako to v LR funguje

Ikoja

nič mi to nehovori. Nebolo by lepšie použivat kozmetiku, ktora je znama a bežne dostupna? Osobne nakupujem bežnu kozmetiku a parfemy na Notino a som spokojna