Nemecka kozmetika LR

mama6465

Dobrý deň.Som prekvapená,z niektorých odpovedí.Rada by som vedela,či ľudia,ktorí tu píšu majú preštudovaný :LEXIKON PRODUKTOV.Ak nie,tak je to predovšetkým ich smola,potom by vedeli,nie len to,čo táto firma ponúka,ale aj podrobné zloženie každého produktu.Tam sa aj dočítate,že certifikácia je od uznávaných svetových ústavov.No a keď si budete kupovať v lekárni Aloe Vera produkty,tak hlavne si nezabudnite prečítať,koľko % je v tom obsiahnuté Aloe Vera,taktiež o colostrum.Som šťastná,že som stretla človeka,ktorý mi ponúkol,colostrum,ktoré mama z lekárne užívala 1rok a nič,ale teraz z LR ho užíva 2mesiac a zápalový proces sa stráca,no a to nieje všetko,po 3mesačnom užívaní REISHI plus už nemám problémy s alergiou,takže vážený,súďte až po vyskúšaní a hlavne po preštudovaní zloženia.Pekný deň.

orco

Nepoznal som firmu LR, ale teraz uz poznam, ujo sa vyliecil zo psoriazy/ lupienky s aloe vera gel trvalo to sice jeden rok ale zabralo.

Adula81

LR poradkyňa,napíšte rada Vám poradím v rámci celej SR:)
Skúsenosti s užívaním Aloe Vera gelov,Colostum atď..

jablčko

Ja som si na naliehanie objednala krém, dílerka si peniaze zobrala dopredu, prešiel už týždeň, krém ešte nemám, v avone sa mi nikdy nestalo že si peniaze vypýtali dopredu.

Brona_

Výrobky Aloe Vera od LR obsahujú stabilizátory a konzervanty, ktoré nie sú vhodné pre zdravie. Aj kozmetické výrobky od LR obsahujú nevhodné látky. Ponúkali mi výrobky od LR, ale ked som si preštudovala zloženie tých výrobkov čo ma zaujali, tak som zistila, že to obsahujú: FRAGRANCE (PARFUM) - možný neurotoxin; môže obsahovať od 10 do 300 rozličných chemikálií, mnohé z nich nikdy neboli testované pre bezpečnosť, PEG ZLÚČENINY - toxický pre reprodukčné orgány a pokožku, mení štruktúru pokožky, umožňujúc iným chemikáliám preniknúť hlboko do pokožky a zvyšuje množstvo ostatných chemikálií, ktoré preniknú do krvného obehu, SODIUM LAURETH SULFATE - mení štruktúru pokožky, umožňujúc ďalším chemikáliám preniknúť hlboko do pokožky a zvyšuje podiel iných chemických látok, ktoré sa dostanú do krvného obehu a iné

Aduliena

Eni, colostrum od LR je podľa mňa zbytočne predražený..... až príliš. Colostrum od iných výrobcov dostaneš za omnoho lacnejšie....skús.

paula55

v lekarni zozenies rovnako dobre produkty a za omnoho lacnejsie, ti dealeri dostavaju vysoku proviziu za to ze cosi predaju... mala som telove mieko co som dostala ako darcek, bolo super ale take podobne som kupila v lekarni za tretinu a spokojna som bola tiez, ale osobne by som si nic nekupila, proste piramida ako ostatne katalogove predaje a musi niekto im na vyplaty platit nie?

Eni

bara017, nie som LR dealer ani oklamany spotrebitel :) mam osobnu skusenost s Colostrom od LR, je to prvy pripravok, ktory mi pomohol s migrenou, ktora ma trapi od malicka. Neviem si predstavit ako sa da oklamat to, ze zrazu nemam zachvaty...

suns

ten, kto ti napise pozitivnu reakciu na LR-ko je bud ich dealer ale clovek, ktory sa necha klamat dealermi, pretoze ano, je to firma ktora ma certifikaty na aloe vera, ale dava si take neuveritelne ceny - clovek sa sam stane na tych produktoch zavisly a bude vrazat za 1 krem 100 € ... existuju aj lacnejsie alternativy..hlavne je to system, ako zbohatnut na ludoch...preco sa o avone a oriflame vie? je to takisto multilevel, ale aspon legalny a legitimny... LR ma pre registrovanie neuveritlne podmienky - startovaci balicek atd..tiez som bola namotana na zaciatku - s odstupom casu mam iny pohlad... za mydlo mam zaplatit 11 € ??? uff :/