Nemecka kozmetika LR

Perer75

LR produkty su predrazene sunty, pozrite si zlozenia ich produktov, dlhe ako telefonny zoznam...same chemikalie a konzervanty...uz sa konecne spamatajte....viete preco su ich aloevera gely take huste? Lebo ich zahustuju gumou (xhantan). Je to iba marketingovy tah....predajcovia vas budu presviedcat, ze je to preto, lebo obsahuju 98% Aloe a ostatne gely z lekarne su riedke a nekvalitne...Po lisovani je aj ich aloe gel riedky ako voda, preto to zahustuju gumov, aby potom mohli tlacit zakaznikovi do hlavy kaleraby, ake su kvalitne v porovnani s konkurenciou...vsetko je to klamstvo...a o dalsich pridanych chemikaliach ani nevravim....AV gely z lekarne su riedcie, lebo do toho nepridavaju umelu gumu...a su o polovicu lacnejsie a kvalitnejsie. Rovnako to je so vsetkymi produktami...krem na tvar obsakuje parfemy ( fragrance), mna po ich soft skin kreme stipala cela tvar...a o ich rade Figure na chudnutie ani nehovorim. 450g nekvalitneho proteinu s ovsenymi vlockami stoji 44€ !!! Videli ste zlozenie? Obsahuje najlacnejsi sojovy protein. V akomkolvek fitness shope kupite kilo sojoveho izolatu za cca 6€ a vlocky za par centov. Alebo 6 tyciniek za 30€. Spamatajte sa ludia. 8 dielna sada stetcov na licenie za 230€ ??? V DM kupite taku sadu za 15€. Uz si nenechajte vymyvat mozgy LR predajcami, ake su to super kvalitne vyrobky. Je to len dobre premysleny marketingovy tah. Kto neveri, nech si overi zlozenia ich produktov na internete a zacne si o tom nieco zistovat a porovnavat to s inymi, o polovicu lacnejsimi produktami z lekarne..Budete velmi prekvapeni. Nehovorim, ze ich produkty nie su ucinne, ale ku kazdemu produktu existuje ina alternativa za omnoho nizsie ceny. Kupovanim ich vyrobkov sa len skladate na vyplaty svojim predajcom a predajcom nad nimi v pyramide. V USA teraz prebiehaju obrovske antikampane proti MLM firmam..len zdieraju ludi a nicia medziludske vztahy...precitajte si nieco o firme Amway, ktora posobi po celom svete. Je to sekta. LR je to iste, len zatial posobi iba v Europe. Na prednaskach vam kvalitne vymiju mozog, zmenia myslenie a stavate sa ich oveckami. Oni sa potom vyvazaju na sluzobnych meredesoch a smeju sa na vas.

jozue

ja odporúčam značky anne marie borlind alebo dado sens..neskutočná kvalita a fakt že to účinkuje.Prírodné veci ..neskutočné vône majú..také sladko kvetovo medovo prírodné..nie je totaký proste chem.parfum.A dado sens dokonca pomáhajú aj s vážnymi kožnymi chorobami ako rosacea akne a pod.to je moja skúsenosť..fakt môžem odporučiť.Bol som najprv skeptik ale napr. neda sa to s biodermou porovnať...to je len taka propaganda že "kvalita lebo je to z lekarne"..pritom je to dráždivá chemka

PeterLRRR

Ahojte.Mozem len doplnit k teme,ak niekto vyrobky LR nepozna nech nesudi a kto ich ma rad a potrebuje vyrobok rad poradim.(peter.juhas7@gmail.com)

Defcon

Co to tu je ? Celostatne stretnutie dealerov LR ? Zadavatelka temy chcela info o produktoch a tu sa dealeri predhanaju v ponuke... -))))
Po prestudovani zlozenia a zisteni cien je to popravde predrazeny bordel. Napr. Aloe vera musi byt skladovane v chladnicke, inak do tyzdna nemate nic z liecivych ucinkov, navyse ak je v chladnicke, tak vydrzi max 2 mesiace. -))

miskalr

Ahojte, ak máte záujem o produkty LR, napíšte mi na beautymiskalr@gmail.com.
Keďže som pár mesiacov po pôrode, používam Aloe Vera drinking gel, pretože mi strašne vypadávali vlasy. Som štastná aj za krém s propolisom na strie, lebo sú konečne menej viditeľné:-) a tiež pijem colostrum na skvalitnenie môjho mliečka. Manželovi som objednala balzám po holení a veľmi si chváli.

Dominik859

Ahojte, používam aloe vera produkty konkrétne (pastu,sprej prvej pomoci,relaxačné hrejivé mlieko, sprchový ,peeling a denný krém) . S produktami som spokojný . A tiež používam aj parfémy ( GUIDO MARIA a TERMINATOR) dlho ich cítiť a cena si myslím že je v pohode lebo to nieje toaletná voda ale parfum ! :) Ak chceš nejakýprodukt od LR zo zľavou alebo chceš sa niečo opýtať tak mi napíš dombidominik.lr@gmail.com

Lia88

LR kozmetika mi ako jediná dokázala vyliečiť ekzém na rukách a mojej známej neustále pokvajúce "kúty" na ústach. Som vďačná, že mi ju známa odporučila. V prípade záujmu o viac info ma pokojne kontaktujte.

gabona1

AHoj, ja používam teraz Nuance na tvár z lekárne, je výborný, už ho mám druhý krát, asi polroka, fakt mi sadol ten krém. Mám aj očný, nočný, denný. Predtým som mala rôzne značky, aj drahšie. Hľadala som si krém a mám pocit, že som konečne našla.

Maestro99

Dnes je už doba informatizácie. Ak niečo zháňam, tak si dám porovnávač heureku a vyberiem si spomedzi firiem, ktoré LR produkty ponúkajú. Zatiaľ fakt najlacnejšie a myslím, že aj najrozumnejšie ceny má eurokozmetika.sk

mama6465

Suns ,odpovedám,lebo si myslím,že tovar obsahujúci 97%Aloe Vera je drahý a vieš prečo?,lebo si kúpiš hoc kde aj lacnejší,ale s obsahom 42%,takže ho musíš vypiť viac,aby si pocítil zmenu svojho zdravotného stavu(to dávam,len ako príklad,týka sa to všetkých výrobkov),takže keď vieš počítať,v konečnom dôsledku neušetríš nič.No a ja používam krém,Aloe Vera a stojí 9eur.,som spokojná,tiež treba pozrieť koľko stoja nekvalitné v avon,alebo oriflame.Ja som spokojná s týmito produktami až nadmieru,lebo mne a mojej mame veľmi pomohli.Takže mňa negatívne odpovede nepresvedčia.Pekný deň.