bolesti pocas tehotenstva

maťka28159

Ahoj, ja som tiež v 7tt a tiež mám také mierne bolesti v podrušku ako keby som mala dostať, ale tiež ma upokojovali, že je to normálne, zajtra idem na sono, tak dúfam, že bude všetko v pohode.

agina

Ja som v 7.tyzdni a tiez ma pobolieva podbrusko.Je to uplne normalne, maternica sa pripravuje a pomaly zvycsuje.Dalej co ma dost boli, to su prsniky.

cukrik4444

ahojte baby ja som mala prvykrat pohlavny styk bez ocrany ale nemala som plodne dni.mola som ostat tehotna tak ma bolia krize v menzesi a bolesti mam na pravej strane

knižková

milé dámy,bolesti v podbrušku sú pri tehotenstve úplne normálne.Som v 5 mesiaci tehotenstva a okrem pobolievania podbruška sa cítim super.Od začiatku si varím ženský čaj a verte-pomáha,bolesti mám už len sem-tam a som presvedčená že je to spôsobené rastom dieťatka a maternice.Žiadnu paniku a užite si tieto krásne chvíle čo najlepšie.

simi11

ahojte...ja som v 3 mesiaci a mam stale bolesti v podbrusku.Raz vlavo, potom v pravo a potom zasa v stredeako pri menstruacii.Myslite si , ze je to normalne?

steffi

denisa to je velmi tazke povedat ci si alebo nie si tehotna , ale bolesti by si urcite nemala mat ziadne v podbrusku a bolesti mozu byt sposobene aj tym vytokom podla mna . ziaden lekar nezastupuje tvojho lekara? popripade chod na pohotovost, inac vytoky na zuaciatku tehotenstva by nemali byt vobec ak je vsetko v poriadku. TO je len moj nazor a aj skusenost mam jedno dieta , a je to este nedavno tak si pamatam.