bolesti pocas tehotenstva

malicqaa

no vidite sama som este dieta a nieto este ho aj mat.....no a kedy sa prejavia priznaky ked som.:?ale on mi hovoril ze to neslo do mna a potom sa rozculil ...ale co ked??a to akoze nemam mat vobec sex?:D...a dakujem za rady:)))
ale ja mam nepravidelnu menstruaciu...prrednedavnom som prestala brat antikoncepciu a pe dalsi som nesla lebo som pribrala...chcem brat ale taku s ktorej sa nepriberaa:(newiete aka to je?

sarah parker

malicka, aj ja som mala z tvojho kratuckeho pisomneho prejavu, ze si este dieta. a evidentne si.
po prve, ak ste mali nechraneny pohlavny styk len vcera, nemozes naozaj citit ziadne tehotenske priznaky, ak by doslo k splynutiu vajicka a spermie, este sa neusidlilo ani v maternici.
po druhe, ak ocakavany termin menstruacie je o dva tyzdne, a vy ste mali vcera nechraneny pohlavny styk, je velka sanca, ze mohlo dojst k oplodneniu.
po tretie, coitus interruptus patri k najmenej spolahlivym metodam antikoncepcie. ja by som v tvojom pripade odporucala pouzivat tu 100% najspolahlivejsiu a to je sexualna abstinencia.
nestresuj, pockaj na menstruaciu a nauc sa otvorene rozpravat. najma so svojim partnerom. zrejme ta len vyuziva na uspokojenie svojich sexualnych pudov, ked si myslis, ze ta nepochopi. vsak on bol pri tom, ked ste sa "milovali", tak preco by nemal niest spoluucast aj pri pripadnych nasledkoch.

tip

Kedze ti ma prist menstruacia o dva tyzdne, znamena to, ze teraz v tomto obdobi by si mala mat plodne dni. Ale nemusis byt hned tehotna. Kolki to skusaju aj cez plodne dni a nic sa nestane. Okrem toho priznaky sa neprejavuju hned na druhy den. A test si sprav fakt az ked ti bude meskat. Daju sa kupit aj lacnejsie. Najspolahlivejsi je asi RAPI CLEAR. Ten stoji asi 4 eura. A tvoj priatel je nejaky divny, ked sa rozculuje a nechape, ze mas obavy. To je tak s tymi chlapmi. Milovat sa najradsej kazdy den aj cez plodne dni bez ochrany, lebo s ochranou je to udajne o nicom a keby sa nahodou babo pritrafilo, prve riesenie, co vidia - len jeho likvidacia.

malicqaa

nie ja mam 19 a moj chlapec ma 23.....niesme ziadne hlupe deti...nepoznas tak nesud..:Dto len ja si myslim ze som....ja newiem....to ze som snim to neje tvoj problem....

zjuzjika

trochu slusneho vyjadrovania by ti neuskodilo..a slovo "vysrat" sa da napisat aj inak, je vidno ze ste iba hlupe deti ktore sexuju bez rozumu.... a test si kup sama, to je to take zlozite..a urob si ho az neskor, az ked ti nepride menzes..a nechapem anco si s niekym, kto sa neustale rozculuje...inak vy mate obaja 15rokov?

malicqaa

ahojte potrebujem poradit....mali sme s chlapcom pohlavny styk.... bola som na nom a on ma odstrcil a povedal ze uz asi je..ale mne sa zda ze este ho do mna dal..ja newiem..zacala som plakat. aon sa nahnevakl ze nema 15rokov a vie kedy vytiahnut..a ze to neslo do mna..ale ja sa bojim ze som v tom..ak naudvanie nies u priznaky ja som sa nemohla s prepacenim vysrat....:(((maamca mi povedala ze to asi z cerveneho vina co som pila....kramy mi maju prist az o dva tyzdne a zvacasa meskaju....mam nepravidelne....ked budu meskat mam si spravit test?ake su priznaky tehotenstva??stalo sa to len vcera..a citim sa cudne ale to asi tym ze som vcera pila....a maam taky pocit v bruchu namyslam si to:((poradte??ako mam chlapcovi povedat ze sa bojim aby sa nerozculil..a aby mi kupil test:((((((((bojim sa

tinka228

mierne pobolievanie v podbrušku ako pri menzese je úplne normálne. ja som to mala celé tehotenstvo.

pre prelisk- bola si už niekedy tehotná? podľa toho čo si napísala asi nie. každej z nás je jasné, že 2 mm plod nie je bábätko.

baby želám vám aby ste mali bezproblémový priebeh celého tehotenstva, ľahký pôrod a krásne zdravé bábätká.

prelisk

pusicek, 2 mm BABATKO? To je este nic, nie ze babatko:) Kukni sa na pravitko, kolko to je 2 milimetre. Daj si studenu sprchu.

pusicek

aj ja mam take sem tam bolesti, vraj je to normalne a som len v 4 tyzdni, ale vobec to niesu nejake zavratne bolesti, ako pridu tak aj odidu, na sone som videla 2 mm babatko a vyzeralo spokojne :-)

pati

Ahojte,ja som v 10-tom tyzdni a uz asi treti den pocitujem bolest v podbrusku.Take nieco,ako ked som mala dostat menstruaciu.Nieje to nepretrzite,len sem-tam...Neznamena to nic zle?