bolesti pocas tehotenstva

cicka420

Ahojte chcela by som surne poradit:s chlapcom som bola pred 3 dnami kedy som mala dostat aj mestruaciu. chcela by som sa opytat ako zsitim ze som otehotnela ake su prwe naznaky?hned ako sme skoncili som bola cela mokra,ale wiem ze som sa nesprsawila!hned.hned o 2 dni nato ma pichalo wo wajcenikoch a zacala zo mna tiect krw ale nie wzdy.....a kedze som mala dostat menstruaciu newiem co to znamena....prosim was pomozte mi co to znamena a kedy si mozem sprawit test!

cicka420

Ahojte chcela by som surne poradit:s chlapcom som bola pred 3 dnami kedy som mala dostat aj mestruaciu. chcela by som sa opytat ako zsitim ze som otehotnela ake su prwe naznaky?hned ako sme skoncili som bola cela mokra,ale wiem ze som sa nesprsawila!hned.hned o 2 dni nato ma pichalo wo wajcenikoch a zacala zo mna tiect krw ale nie wzdy.....a kedze som mala dostat menstruaciu newiem co to znamena....prosim was pomozte mi co to znamena a kedy si mozem sprawit test!

malicqaa

no sobotu sme pili na chate a nedelu som vracala...a vcera mi nebolo nic,normalne som pila pivo... a dnes mi nejak zle je a som akurat vracala...a bola som sa opalovat moze to byt z toho??

tip

malicqa zle ti moze byt aj z toho, ze mas teraz napr. plodne dni a z toho ta moze pobolievat aj v podbrusku alebo vo vajecnikoch a nemusis byt hned tehotna a aj tak by si to tak rychlo od styku nezistila takze zostava len cakat ci ti pride nasledujuci cyklus alebo nie alebo ak babo nechcete tak si chod do lekarne kupit do 72 hodin - ak este neuplynulo - tabletku po - Escapelle.

Malicqaa

dnes rano mi bolo tak toršku zle...ale chlapec mi poveal ze to asi bude crevna chripka elbo teraz prevlada...a je mi nejako cudne a stale ma tak trosku picha v bruchu co mam robit??? si planujem ist kupit test a si ho sprvait do konca tydzna:((((((dufam ze nebudem tehotna?namyslam si???

zuzu3

ahojte dievcata. viem, ze to tu nepatri do tejto temy, ale keby ste mi vedeli poradit, bola by som rada.
ja som teraz druhy krat tehotna po osmich rokoch a som v siestom mesiaci. ale moj manzel sa so mnou nechce milovat. najprv hovoril, ze je stale unaveny a potom ked uz som na nho tlacila, ta mi povedal, ze proste nema chut, ked som tehotna. inak pri prvom tehotenstve sa mi to nestalo. vsetko bolo ok. ani nemusim hovorit, ako velmi mi to chyba. ked sa ho pytam, ci sa tesi na male, tak sice povie ano,ale pravdou je, ze sme toto dietatko neplanovali a asi sa s tym nevie zmierit. alebo co. stalo sa vam nieco podobne?

tip

Tak pouzivaj Pharmatex a nepchaj do seba lieky, ktore ti robia zle. Alebo mozes fakt aj abstinovat. A okrem toho, ak este od styku neuplynulo viac ako 72 hodin, tak si mozes ist kupit do lekarne Escapelle - tabletku po, ked sa tak bojis.