AVON

nana82

Každá kozmetika má svoje silné i slabé produkty a myslím, že tak aj Avon. Tu je zhrnutá taká komplexnejšia recenzia, čo mi vyhovovalo a čo nie, ak by ste mali záujem prečítať si :) www.krasaastyl.sk

odporkinaA

no vidim že je tu nás viacej s podobným názorom :D aj podla mna je AVON chemický odpad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaciatko_7

Ešte keďže sa téma týka avonu chcem dodať, že pre vaše zdravie aj do budúcna by bolo najlepšie nekupovať si odtiaľ určite telové mlieka.
Koža je totiž najrozsiahlejší orgán nášho tela a natierať si naň taký humus, to musí mať podľa mňa do budúcna nejaké následky...

kiss me baby

Určite Oriflame :))) na 100% ... párkrát som si objednala výrobky z Avonu, a dá sa to opísať asi tak : DRAHé, SMRADLAVé, nEFUNGUJúCE ............ nič z výrobkov nefungovalo ako malo ..... a ten smrad...objednala som si jahodový krém a smrmdel ako vyžmikaná paradajka..........

olik

každý človek je individuálny, má inú pleť, preto každému vyhovuje iná kozmetika.netreba zatracovať žiadnu značku.ja proti avonu osobne nič nemám, niektoré výrobky mám velmi rada napr.rozžiarujúce gulôčky na tvár, olejček na suché končeky,výrobky planet spa a tak:-)

diana

hmmmmmmmmmmmmmmm: Ja viem od koho je tá piseň aj ako sa volá... Môžem ti ju poslať ak chceš. Tiež robím pre Oriflame a je to super.