AVON

Mimi323

Ano, mne to vyhovuje. Ale treba nájsť dobrý kokosový olej - ktorý je lisovaný za studena a Citricidal mám z Centrum regenerace (ktorý odporúčal aj RNG, je dosť silný) Ten citricidal pôsobí antibakteriálne, takže aj proti akné a kokosák hydratuje. Dávam si to na noc. Na noc by sa hodil klasický krém, lebo keď si nanesieš tento olej tak si mastná. A ak máš na sebe kokosák tak nepotrebuješ opaľovací krém, lebo ťa ochráni aj pred slnkom.

slnecnica

mimi a vyhovuje ti to?ja sa pytam lebo dlho hladam na svoju plet vhodny krem.kedysi som mala akne,teraz uz len sem tam.

Mimi323

vevericka, áno aj Garnier je o ničom. Ja si krém vyrábam sama. Kokosák + citricidal a ten nesplesnivie ani za dva mesiace.

Mimi323

Jasné každému sadne niečo iné, klasický argument Avon lady, dokonca aj firma sa s tým oháňa. Potom sa dostanete na kožné ako XY dievčat ale potom tu neplačte, že pomooooc mám akné! Alebo mám ekzém.
Severanka, ja som len potvrdila tvoj názor, veď si písala, že avon je o ničom (aspoň v tom zmysle) a buď rada, že si nevyskúšala aj iné veci.

lienka27

barbi12301 mozem ti povedat ze vyrobky z Avonu su dobre len si treba najst správnu Avonlady aby ti dokazala poradit Ja si pravidelne objednávam výrobky a som s nimi spokojna Odporucam vyskusať

plamienok

Tiez si myslim,ze je to individualne co komu vyhovuje a urcite plati,ze nie vsetko co je drahe je aj ucinne.A netreba niekomu silou mocou vnucovat svoj nazor na kozmeticke pripravky.Kazdy jeden si najde to svoje ci uz lacnejsie alebo drahsie alebo v ramci svojich moznosti.Mam citlivu plet a preferujem kvalitne kremy,z ktorych mam pocit,ze su PRE MNA ucinne.

boo_RA32

ja kozmetike alverde vobec neverim pretoze:
1.predavaju ju v dm
2.jej cena je 5krat nizsia ako cena inej prirodnej kozmetiky napr.weleda...cim to asi bude ze?

a aby som sa vyjadrila k teme, dost dlho som robila avon lady a v tych casoch som zacala mat problemy s pletou...sem tam nejaky pupacik a pod. a vtedy som urobila najvacsiu chybu svojho zivota a objednala som si celu radu clearskin ci ako sa to vola.zacvakal som za to cez tisicku a asi po dvoch mesiacoh sa mi tak nenormalne zhorsilo akne ze som skoncila na koznom s cystami a zapalenymi vyrazkami. tie som bezuspesne liecila styri roky a teraz som uz zo zufalosti zacal brat roaccutane.takze uz nikdy viac ani krem na ruky od avonu.
inac s dekorativnou kozmetikou som celkom spokojna ale makeup by som urcite nepouzila nehovoriac o tom ake maju ceny. za to si radsej kupim kvalitny max factor alebo radsej 2od maybelline alebo rimmel:D nuz tak