AVON

severanka

inak, sa tu spomínala tá reklama na Oriflame. Ja som bola tiež milo prekvapená, ,keď som to videla v TV... s Oriflame pracujem, a potešili ma takou milou a nevtieravou a veselou reklamou :)

severanka

vevericka: úplne si vystihla to, čo som už dábvno Mimi chcela napísať, ale nenašla som vhodné slová a moc ani chuť, nakoľko viem, že Mimi má XYZ argumentov, a nemá zmysel sa s ňou vadiť...
Tiež som toho názoru, že Avon je kozmetika ako každá iná, a ak niekomu nevyhovuje, nech ju nepoužíva. Ja napríklad tiež môžem za nebezpečnú označiť Vichy, a napríklad nám s maminou nevyhovujú ani niektoré veci od obyčajnej Nivey :D
a nemydlím tu každému hlavu s tým aké to je nebezpečné... XY ľudí Avon používa bezproblémov, a inak s tou príro. kozmetikou si to vystihla, aby sa raz neukázalo, že to je nejaký poriadny podvod , alebo niečo pod.

vevericka

ale mimi uz si s tym smiesna..kazdemu sadne nieco ine..ja by som takto podla tvojho stylu mohla oznacit za nebezpecnu garnier, moja mama AB, ale niekomu sedia a je s nimi spokonjny, ja som nebola a s avonom som..
len by som bola zvedava, ked tak strasne propagujes alverde(co tiez niekomu nesadne a nie je nim spokony) kde beres istotu, ze je naozaj taky dobry..kolko rokov je na trhu??ma preukazatelne vysledky(bez nejakych umelovytvorenych certifikatov)??co davaju oni ako konzervatny??ked tebe npr parabeny vadia, skus si sama vyrobit doma krem iba z prirodnych vytazkov a zistis, ze do dvoch tyzdnov, ako ho nemas v chladnicke splesnivie, alebo bude aspon dobre smrdiet, skladujes svoje kremy z alverde v chladnicke?? ak tam davaju konzervanty aj ked prirodne, su nejako otestovane??
mne sa tak zda, ze proste vytvorili kozmetiku na margo "poptavky" trhu..teraz je moderne vsetko super eko prirodne..len aby tie ich "prirodne konzervanty a dodavace inov" neboli este horsie nez tie, ktore su desiatky rokov na trhu a su "overene trhom"

Mimi323

In, pekne si to napísala, úplne si vystihla Avon. Teba si na to dávať pozor je to dosť nebezpečná kozmetika.

anjel66

A ked už som na tejto debate - ak máte niektorá záujem o spoluprácu s firmou AVON,či ako avon-lady alebo na pozíciu leadra, kontaktujte ma. Rada sa s vami stretnem a umožním vám radost či už z kozmetiky, ale aj z darčekov, zliav na tovar i z pekného finančného prilepšenia... :)
Andrea - anjel1966@azet.sk
- iba pre Trnavský kraj!!! -

anjel66

Ja sa Avonu venujem asi 7 rokov. Najprv ako zákazníčka, potom som sa stala avon - lady a pät rokov som v tejto firme leadrom(asistentkou). Ako všade, v každej firme sú dobré ale aj problémové veci.
Ja som naklonená avon-kozmetike z jedného veľkého dôvodu - som exematička a avon ako jediný mi neškodí. Práve naopak, plet mam krásnu, moj vek(42r.) by mi nikto nepovedal. Sorry, nechcem sa chválit, ale vravím o pleti... :)
Treba iba vyskúšat, nie hned odsudzovat!! Existujú vzorky a samozrejme 100% záruka na tovar, ktorý možete vrátit do 3mesiacov.

panča

nechapem obavu vyskusat..ak ti kozmetika nesadne, vratis ju a avon lady ti vrati komplet plnu sumu, co si zaplatila.(Niektore veci maju vzorky a tie co nemaju -teda nemaju ziadne riziko)

ln

a este som zabudla napisat,ze sa mi paci ta nova reklama oriflamu co je v TV-je taka pohodova a nenasilna-nie ako avon reklamy,ktore sa doslova vnucuju,napr.ta reklama s tym avon lady,som sa na tom zabavala ake to bolo ubohe

ln

avon nikdy viac!jedina vec s ktorou som spokojna je parfem CHRISTIAN LACROIX-Rouge,ten sa da,ale mala som Far away a ked som to trochu prehnala,hrozne ma palila a svrbela pokozka(ja si casto streknem viac,ale pri ziadnej inej vonavke som nemala negativnu reakciu)
potom som mala napr.manikuru avon proti rakovine-chcela som pomoct,ale co sa tyka manikura som velmi sklamana,ved sa to uplne rozpadava
potom moje kamaratky-mali sprchovy gel a penu do kupela,ta s tym sprchacom skoncila na koznom a ta co mala penu sa kompletne vyhadzala!potom skusali este aj tuzidlo to sice neuskodilo,ale ani niako nepomhlo,takze asi tolko k avonu...

a k oriflame...no,nie je to zla znacka,urcite lepsia nez avon,ale neako extra ma neoslovila,so spiralou wonder lash som bola velmi spokojna ale inak ostatne veci taky priemer