Driclor

barbzz

lebo ja dnes rano tiez len som zmyla ale pohama to nie? ...tak fajn ja sa ete zajtra ozvem drz palce aby to zabralo

zuzic

vies co toto neviem ci robim spravne ale ja si len rani zmyjem vodou lebo nestiham sa vacsinou sprchovat pred skolou:)

barbzz

nie v pribalovom to nieje tam len vseobecne ze hodinu predtym sa nema umyvat...aa rano ked vstanes sa znova sprchujes alebo len vodou zmyjes???....

zuzic

no skus a napis potom zajtra. no ja si ruky potom umyjem, lebo na ruky nepotrebujem a aby som si nezaniesla v noci do oka alebo tak vies...neviem ci mozes umyvat pozri v pribalovom nen ito tam?

barbzz

zuzic: jj skusim este aj neska vecer aa viacej trochu...este jedna otazka? ked si to das na ruku potom len potries podpazusie aa ruky si umyjes alebo ako?? lebo ja to chcem aj na ruky aa to ruky tiez nemozem hodinu predtym umyvat???

zuzic

u mna ano...hm...tak skus si dat viac teda a ak to nepomoze uz neviem mozno este neico vyskusat a ak nie tak by som to asi zacala aj riesit s lekarom:( ale skus teda trochu viac a potom napis

barbzz

vcera vecer som si to dala prvy krat ale mam pocit ze asi velmi malo lebo ma ani nestipalo nic aa zatial je to stale rovnake tak newem coo mam robit:/