da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

lucya

ahoj simina, ja som na tom podobne, ay na to ye som mladsia ako ty, a moj vztah trva zatial takmer 2 roky, do vztahu som vstupovala s tym ze som vedela o tej druhej, vedela osm ze ju miluje, aj ked ona nim len opovrhla, a stale ho to nepreslo, a ani nevie preco, kedze mi vravel ze sa mu nepaci ako vyzera a ani ako sa sprava. pred rokom sa mu zacala ozyvat, prisla som na to tak ju zrusil, nechcel mi ublizovat, teraz ho zase prezvonila, a pisala mu na pokeci...., nechapem co od neho este chce, len ho vyuzivat tak ako to robila predtym...., tak som jej pisala sms, nech nam da pokoj....., uvidime dokedy to vydrzi..., on ma kvoli nej stale depky, nemoze zabudnut,neviem dokedy to vydrzim ja takto...., takze ak mas ty dost sil, tak ho nechaj ttak, zbytocne sa budes trapit....ja ak by som bola dost silna, tak to skoncim, ale zatial nemozem....a prinutit ho nemozes..

aronka

zuzix a ako si na to prisla pri svojom byvalom po tom spominanom pol roku ze jeho srdce stale patri inej?? dakujem za odpoved...chcela by som to vediet ze ci ti to on sam nejako naznacoval alebo si to sama vycitila.....

simina

K tomu mi aj jeho kamarati hovorili, ze odkedy bol so mnou, ze sa zzmenil, ale k lepsiemu. Uz tolko nepodpichoval, nebol k nim protivny, vyzeral vraj konecne spokojny. Myslela som si, ze mame nadej ostat spolu. Preto ma to dost prekvapilo, ked chcel skoncit.

simina

Zo zaciatku po mne skoro salel, dlhe hovory, v spravach pisal, ako mu chybam, ze sa nevie dockat, ked bude so mnou, same milacik, zlatko, ci aj ja na neho myslim, potom to vsak prestalo, pomaly, iba obcas aj teraz ma poblaznenie. Pamatam si, ze sa raz opil a hovoril mi, ze aka som dobraa ze ma miluje. Za triezva mi vsak nikdy nepovedal, ze ma miluje, iba raz mi napisal, ze si mysli, ze ma miluje. Pamatam si vsak, ze on sa pytal castejsie mna, ci ho milujem, ako ja jeho.

simina

Keby tak ako ja jeho miloval on mna, bolo by to ovela lahsie. Alebo ako miluje ju, keby to obratil, tie city ku mne. Ale o com by potom boli vztahy? Je to to najtazsie, najkomplikovanejsie, s cim som sa stretla.

zuzix

No v mužoch sa vyznať, je umemie a veda, ktorá sa nedá študovať:-D Neviem, čo tým sledoval,možno, to chcel skúsiť, či ešte dokáže milovať, potom časom zistil, že mu to nejde, ale zase má Ťa rád a aj to je veľký cit...a tak Ti nechcel ublížiť...lenže dlho sa s tým žiť asi nedalo

zuzix

Veľmi dobre Ti rozumiem,a vieš čo bolo pre mňa najväčšie zúfalstvo...že som to nemala komu povedať, lebo každý by ma vysmial, že čo ty ešte s ním robím.Tak som hrala formu aká som šťastná, pričom som trpela ako pes..ja viem, že je to teraz nereálne, absolútne nemožné bez neho žiť..ale pochop ani s ním nedokážeš žiť . Možno sa teraz dáte dok opy, ale už to dlho nevydržíš znášať to..a časom si budeš hovoriť, a ver mi,že si to povieš, och jáááá krááávo pitomáááá.....:-D

simina

Vidis, ty si na to prisla dost skoro. Ja som na to prisla dost neskoro. A aj to len preto, lebo mi to povedal. Preco to vsak hrozne dlho tajil, kym mi to povedal?

simina

Psychologa, trochu som to naznacila, ale on tvrdi, ze on problem nema, iba ja. Mozno aj ja si v buducnosti budem hovorit, ze da sa zit aj bez neho. Teraz sa mi to vsak zda nerealne. Je to ako hovoris, iba ti povie, ze ta ma rad, ale ziadne velke vyznania a clovek sa trapi, je zufaly, preco sa to neda zmenit a co ma robit.