da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

aronka

aj tak celkom nerozumiem ako mohol byt s tebou 3 roky ak som dobre pochopila...to je dlha doba na to aby nieco "hral" smerom k tebe...mozno to bude skor tak ze on ta ma skutocne rad teda miloval len zase v poslednej dobe uz to u vas asi nejak nefungovalo tak sa zase zahlbil do minulosti a mysli si ze on este chce tu druhu...ale myslim si ze za tie roky co bol s tebou ta musel mat skutocne rad....nemyslis?alebo si to nejak citila ze to nie je ono?

simina

Trasie ma aj pri myslienke, ze co ak na nu myslel aj pri nasich bozkoch, intimnostiach a milovani? Ci je tu nadej, ze vtedy myslel na mna a nie na nu? Preco to nepovedal hned na zaciatku, ze nechce vztah? Iba spietal nieco o tom, ze mi nechce ublizit, ale tomu som vtedy nerozumela, az teraz.

simina

Aj som mala pocit, ci v tom nie je niekto iny? Podozrievala som vsak jeho kamosky, o ktorych som vedela a ony su v tom nakoniec nevine. Je to niekto uplne iny, z minulosti, o kom neviem. Ako som sa dozvedela, ona nema nikoho, ale ani jeho nechce, je mi to teda dost cudne, neviete preco, ci ho chce trapit a drazdit, ked on vie, ze je slobodna, ale ho nehce alebo je ona iba niekto vymysleny?

simina

Sucasne citim velku zlost, ze mi nic nepovedal na zaciatku. Dobre, mozno si myslel, ze nam to vyjde, preco nechcel nic povedat a nezatazovat ma tym, co bolo predtym. Iba kvoli tomu by som mu dokazala odpustit. Sucasne by som mu chcela pomoct, ukazat mu, ze som tu ja, clovek, ktory ho miluje, ze nech si vazi, co ma.

simina

Aj som sa ho na to pytala. Ale vyhybal sa odpovedi, ze nech s tym prestanem. Ze ma nechce trapit, ze nechce aby som sa preto trapila. Na to prisiel az teraz?

lucya

simina, a preco sa jho to neopytas? je to od neo dost sebecke ze ti to nepovedal hned na zaciatku, aj som aspon vedela do coho idem....., neboj, cas to vylieci, nezufaj, pride taky, ktory sa ti odda cely, to co on citi k tej inej zene, ti mozno ano nedokaze vysvetlit, pretoze to sam nechape....

simina

Ak vsetci chlapi iba klamu, mam sa na co tesit. Na chvilu ma napadlo, ze co ak som to ja, o kom hovoril, ze s kym nemoze byt. To vsak bude asi len zablesk zo soku. Keby to bola pravda, urcite by mi to nepovedal.

simina

Uz len cakam, co dalsie vyplava na povrch. Kolkokrat som sa ho pytala, ci v tom nie je nikto iny, ci sa mu nezapacil niekto iny. Stale mi hovoril, ze nikoho nema a stale, aj teraz mi tvrdi, ze uz nikoho v zivote nechce. Viem, ze trpi on, ze trpim ja, ale ja som vazne verila, ze to bude normalny vztah.

simina

Teraz iba placem a prelievam slzy. Kolkokrat som si uz myslela, ze je koniec a dali sme sa dokopy. Teraz to vsak akosi nefunguje, asi som nieco zle musela spravit a osud ma preto tresta. Tak dlho to so mnou tahal, preco mi hned nepovedal, ze uz nikoho tak nebude chciet?