da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

leila

simina, najlepsie by bolo keby sa ti naozaj vobec neozyval, lebo ta este viac trapi a mal by to akceptovat, lebo ak ti bude pisat kazdy den tak budes na neho stale mysliet a rozmyslat nad vami....niem co s tym, ked on to nehce tolerovat, tazko radit....

inak sa a chcem spytat, ze keby ti povedal, ze ta ma rad, stacilo by ti to? teraz neber len vas dvoch ako priklad, vies aj ja potrebuem radu...preto sa pytam...

simina

Napisala som mu, ze nechcem aby sa mi ozyval, po tom vsetkom, nech mi nevola, nepise. Kym ma to neprejde, aspon dovtedy. On na to, ze mu na mne zalezi, ze on mi bude pisat. Lenze zaroven povie, ze ma nemiluje, iba ma ma velmi rad, co s tym?

aronka

nechaj tomu trochu casu...nech aj on si vlastne uvedomi co chce a pod....ako sa vravi cas ukaze...ale verim ti ze mas mnoho otazok ktore potrebujes mat zodpovedane..najlepsie by bolo sa este raz ale poriadne o vsetkom porozpravat a potom cas....

jajka001_

rozid sa s nim, ona ho aj tak nechce, on si to casom uvedomi a pride za tebou. len ci ho este budes chciet ty :)

simina

Neodvazil sa mi pozriet do oci, lebo. Nechcel vidiet to utrpenie a vycitky. Klamal mi, ze miluje inu zenu. Normalne totiz nema problem pozerat mi do oci, aspon vacsinou.

simina

K tomu, ked mi to povedal. Ze nemiluje mna, ale ju. Vtedy sa mi vobec nepozrel do oci, pozeral niekde mimo, pripadne sa casto ku mne obracal chrbtom, hlavne ked som sa ho na nieco opytala. Moze to mat nejaky vyznam?

simina

On pravdepodobne preziva to, coho sa ja obavam. Ze uz nikdy nebude nikoho milovat. Je nieco podobne vobec mozne? Uz nikdy nikoho viac nemilovat?