da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?

Príspevok v téme: da sa mozno presvedcit muz, aby znova miloval?
simina

Teraz mam 25, on 30 rokov, viem, ze sa budete pytat na vek. Zoznamili sme sa pred 3 rokmi. Pred 4 mesiacmi sme sa rozisli, vlastne len on so mnou. Hned v ten den navrhol kamaratstvo, dobre, suhlasila som. Problem je v tom, ze on este stale miluje zenu, ktoru pozna od zakladnej skoly, asi od 13. Ona ho vsak nemiluje, ako on tvrdi. Ja zase milujem jeho, ale on ma nemiluje, iba ma ma rad. Tento dovod mi vsak povedal iba pred 4 tyzdnami. Cize da sa povedat, ze skoro vzdy je za rozchodom niekto iny, ina zena. Hlavne, ze predtym tvrdil, ze to nie je preto, ze ma len nemiluje, ale ze nikto iny v tom nie je. Spytala som sa, preco potom vlastne so mnou zacal chodit, ked ho to nepreslo. Nechcel mi na to odpovedat, vyhybal sa odpovedi. Ale vratim sa k tomu hlavnemu. Rozisli sme sa, potom sa on chcel vratit, potom sme sa znova rozisli, potom som sa ja chcela vratit, stale dookola. Preco vsak skoro vzdy, ked sa zdalo, ze je medzi nami koniec, plakal? Ale stale sa otocil a rychlo sa rozlucil, aby som nevidela, ze place? Hoci ja som si to vsimla? Tato otazka je trochu asi drsna. Ako sa da prinutit muz, aby miloval niekoho, koho ma len rad? Dakujem.

simina

Mozue to byt kludne pravda, co pises. Lebo, ak spolu chodili a ona ho len mozno vyuzila a potom odkopla, urcite by zranila jeho ego natolko, aby ju prestal milovat. Pripadne, ze jeho zranene ego sa obrnilo voci vsetkym ostatnym zenam. V pripade, ze spolu nic nemali, pravdepodobne si ju velmi zidealizoval a nijaka sa jej uz nemoze vyrovnat, lebo je to len idealna zena v jeho hlave.

aronka

no tak podla mna spolu ani nechodili ked on sa jej vyznal z citov a ona len ze kamarati...myslim si to preto lebo nieco podobne som zazila aj ja kamarat sa mi vyznal aj ked nie uplne priamo ze ma miluje ale nieco v tom zmysle a ja som mu hned povedala ze len kamarati...z toho mi vychadza ze to bolo len nieco platonicke aj u tvojho ex takze o nejakej pravej velkej laske sa ani neda hovorit..on ju ma mozno len nejak zidealizovanu resp.je to nejaka iluzia ze len ona...ale stale si stojim za svojim ze urcite ste mali plnohodnotny vztah aj u jeho strany ..len teraz mozno vymysla....a mozno prave preto ze s nou skutocne nikdy nebol....

simina

Hovoril vsak, ze sa poznaju davno od skoly. Cize sa poznaju dlhe roky. Neverila by som, ze existuje chlap, ktory by dokazal milovat taky dlhy cas tu istu zenu. Takeho by som brala, len by on musel milovat mna.

simina

On o nej vlastne nechce nic viac hovorit. Povedal, ze sa poznaju od skoly. Ze jej raz, jedneho dna dna, povedal, ze ju miluje a ona mu povedala, ze ona ho ma rada len ako kamarata. Ze si vraj najde niekoho, kto bude milovat aj jeho. Neviem vsak, ci spolu chodili a ako dlho.

simina

Ja o nej neviem skoro vobec nic. Preco sa mu paci, ake ma vlastnosti, ako vyzera, co ma rada. Myslim si vsak, ze ak by som mu dala moznosti, budeme frajeri alebo nic, vyberie si nic, hoci teraz hovori, ze ma nechce stratit. Vraj uz chce ostat do konca zivota sam a uz nechce nikoho.

simina

Pytala som sa skor na ochranne kuzla. Nie na kuzla na lasku. Inak, ani na tu zenu sa nemozem hnevat, lebo ona mu povedala, podla jeho slov, nech si najde niekoho ineho. Ona mu povedala, ze si urcite najde niekoho skveleho.

simina

Dovtedy mi urieknutia a zaklinadla vela nehovorili. Neskor som sa dozvedela, ze to mohlo byt z toho. Bol to totiz velmi velky obrat. Dokonca som to chcela pred nou utajit, vnutorny pocit mi to napovedal, ale dozvedela sa to od inych.

jajka001_

ked ta nemiluje, ziadne cary ti nepomozu. najdi si niekoho, kto ta bude lubit a nebudes ho musiet do toho nutit.

simina

Dakujem vam. Citala som si ten recept na odbosorovanie, ale mam strach, aby som nieco nezbabrala a neobratilo sa to proti mne. Ani neviem, ci by som vsetky materialy dokazala zohnat. Najma tu hlinu z hrobu, z cintorina, by som sa asi bala zobrat. Bala by som sa, ze ma potom ten mrtvy neboztik bude nahanat. Ale aj tak ti dakujem. Pozriem sa vsak na tej stranke na ine recepty, mozno tam budu nejake nenarocnejsie, s inymi surovinami. Mozno skusim aj salviu, to vyzera lahko. Citala som tam, ze pri urieknuti sa casto da do blizkosti, kde byva obet, nejaky pobosorovany predmet. Nieco, co tam predtym nebolo. Ta nepriatelka byva v mojom susedstve, ale neviem prist na to, co by to mohlo byt. Ak iba nejaky kamen, to potom nezistim.