Nechuť do jedla

Príspevok v téme: Nechuť do jedla
snehulienka

Mám 7 ročnú dcéru a už asi 5 rokov má problém poriadne sa najesť.Je schopná dostať do seba naozaj len malé porcie a aj to len sladké jedlá.Bojím sa, že namá dostatočnú výživu aj keď nebýva často chorá.Skúšali sme už všetko možné od vytamínov a čajíkov všetkéhp druhu až po lieky.

VIncentV

will51:tak tu zrejme bude pes zakopaný :)treba sa premáhať, nevravím, že vypi naraz 3 litre, ale behom dňa, tých 5-6l(pokojne čistá voda z vodovodu) a výsledky uvidíš na 100%.Držím palec.

will51

VincetV : noo to s tymi tekutinami nie je zly napad lebo za den nevypijem ani jeden liter minule som bola dokonca dehydratovana.

will51

Dobry den mam 18 rokov mam 157cm 42kg a vobec nemam chut jest furt sa citim plna aj ked som nic pred tym nejedla aj rano sa citim ako keby som ktovie kolko jedla.mama mi uz za to nadava ale aj tak sa neiem prinutit vecsinou yjem ledva polievku na obed a to je vsetko za cely den..nebviete mi niekto poradit co mam robit???

VincentV

will51:ja ti jedine možem poradiť piť množstvo tekutín 5-6 l denne, roztiahne sa ti žalúdok a logicky toho viac príjme.A hlavne naučiť sa ráno jesť, aspoň jeden rožok so šunkou,alebo ovsené vločky.Ale, hlavne nezabúdaj na tie tekutiny, robí to fakt zázraky!

will51

Dobry den mam 18 rokov mam 157cm 42kg a vobec nemam chut jest furt sa citim plna aj ked som nic pred tym nejedla aj rano sa citim ako keby som ktovie kolko jedla.mama mi uz za to nadava ale aj tak sa neiem prinutit vecsinou yjem ledva polievku na obed a to je vsetko za cely den..nebviete mi niekto poradit co mam robit???

will51

Dobry den mam 18 rokov mam 157cm 42kg a vobec nemam chut jest furt sa citim plna aj ked som nic pred tym nejedla aj rano sa citim ako keby som ktovie kolko jedla.mama mi uz za to nadava ale aj tak sa neiem prinutit vecsinou yjem ledva polievku na obed a to je vsetko za cely den..nebviete mi niekto poradit co mam robit???

miso6233

mam 15 rokov a asi pre tyzdnom som prestal byt hladny v ksue musim jest na silu je to hrozne nevie mi niekto pomoct?

miska31

Ahojte mam 3ročnu dceru a tiež odmieta jest a niekedy aj cely den nič poriadne nezje a pritom sme dva krat za den vonku nedam jej nič sladke a ona sa aj tak nenaje,ale keby som jej ponukla sladke tak to si da hocikedy,lekar jej zistil hlisty a tak uživa tabletky ale nejak nepomahaju ja neviem,stane sa že sa naje ale to ju musim prosit tak ja neviem,nepije ani sladke napoje a nič na nu nezabera.Takže je viac mamičiek z takym problemom

https://www.zdravie.sk/images/board/unreg_user.gif

aj ja mam problem,mam 5-rocnu dceru ktora odmieta jest,pred par mesiacmi jej zistili ze ma celiakiu ale na jedlo si pomaly zvikla len v poslednom case odmieta uplne vsetko,vysetrenia su v poriadku ale neje nic