Nechuť do jedla

Príspevok v téme: Nechuť do jedla
snehulienka

Mám 7 ročnú dcéru a už asi 5 rokov má problém poriadne sa najesť.Je schopná dostať do seba naozaj len malé porcie a aj to len sladké jedlá.Bojím sa, že namá dostatočnú výživu aj keď nebýva často chorá.Skúšali sme už všetko možné od vytamínov a čajíkov všetkéhp druhu až po lieky.

44dako

Mám 16 ročnu dcéru a prestala mat chut do jedla,má priam až odpor k jedlu,prosím poradte čo mám robit,predtým jedla až 5krát za den a teraz ledva 2krát.Dakujem.

EMMAHOLUBOVA

dobry den ja mam tiez ten isty problem mam dva a pol rocneho syna ktory zije asi zo vzduchu nepotrebuje vobec jest ranno si da jeden chlebik v skolke vypije jeden pohar mliecka a to je asi vsetko za celi den mam onho obavy vsetko co rad papal teraz odmieta no sladkosti bi papal na kila som stoho na nervy uz neviem ako dalej skusam stale nieco nove no nezabera to dokonca som skusila ako keby od zaciatky presla som na vyzivy no stale nic boli sme na vysetreni odoberali mu krvicku no je chudokrvni ma malo zeleza v krvy doktorka povedala zevraj je to stoho ze nepocituje hlad prosim vas pomozte mi niekto ako dalej

annegarde

Mamimicky!!! Vasim detom chyba pohyb!!!
Uvedomte si,ze telo potrebuje pohyb,vela pohybu.Naucte svojedeti,zdravo fungovat-od a po z! deti potrebuju tury,Prejst sa lesom aspon 1 km.Nezlaknitesa,kazdy den! Je to iba 1 hodina casu prezdravie vazho dietata,neberte si so sebou iba vodu.po ture vyhladne a rozpapa sa.tak isto dospely ludia,mali premetat vlecku piesku kazdy den,boli by zdravy! Nebolela by chrbtica.a chutilo by aj jest,Stravujtesazdravo.Nekrmtesa vyprazanymi jedlami,masom,sladkostami,Mamicky-manzelky,nauctesa zdravo varit! rozpomente sa cim vas chovali vasi rodicia?! Maso naozaj staci raz-2 krat do tyzdna.Dalo by saaj bez neho,ale to pre paz ravost,nikto nechce prijat! ked chceme byt zdravi,naozaj prinutte sa byt v pohybe,jedzte zdrave jednoduche jedla,To predkladajteaj svojim detom.Ved ide o vas!!!O vasich manzelov,o vasu rodinu!

katrina1107

mam 20 rokov a nemam chut do jedla niekedy jem normalne a potom mam aj tyzden taky ze vobec nejem, ledva dam do seba ranajky a pocas dna nepocitujem hlad, dam si nieco sladke aby som mala spon nejaku energiu aj to len tasko ziem.Neviem co mam robit mama aj dost zle zamestnanie ze sa ani nestiham najest ale neviem co mama dalej robit,doma ma vseci vadia ze sa poriadne nenajem a potom mi je zle,boli ma zaludok napina ma na vracanie, poradte mi niejaky doplnok od ktoreho budem mat chut do jedla

tatina

Ahojte mam dvojrocneho syna nechce nic jest zacal mat problemy so stolicou nemoze sa vykakat. Od narodenia nechce pit mlieko ani mliecne vyrobky.Neviem co mam snim robit ci mam ist k lekarovi alebo mu kupit nejake lieky na chut do jedla. prosim vas poradte mi.

Ihonka

Manželova kolegyňa mala podobný problém.
Odporúčali sme kúru na zvýšenie chuti do jedla. Neni to lacná záležitosť, ale určitelacnejšia ako liečba chorôb kvôli nedostatočnej výžive. Po dvoch mesiacoch 5-ročné dievčatko pekne papá, sama si pýta jesť a začala aj priberať.

melisall

ahojte ja mam 2rocnu dceru a tiez ona nemusi papat.akurat zajtranam budu robit neake vysetrenia pretoze ona my za cely den zie horko tazko jeden jogurt a na vecer mlieko.a to sladkosti jej vobec nedavam.uz som stoho normalne na nervy.neviem co bude a ako bude.