Tabletky Norethisteron na posunutie menstruacie

lillyan111

dakujem vam za vase nazory, no dnes rano som vzala prvu tabletku, uvidime co to spravi. Drzte palce aby mi nebolo nejako extremne blbo z nich.Dakujem :) a piste dalej vase skusenosti :)

cicuš

Ja som takisto užívala ako kuki.Trošku som sa citila taká nafuknutá.Ináč nič žiadne problémy.Potom som to mala aj na opravu cyklu.V kuse10 dní po 2 tabletky.

kuki

Ja som s nimi nemala problem.začnu sa brat 3 dni pred menš. 2x denne a v pohode ich berieš tak dlho ako chceš menzes oddialit. a ked ich vysadiš do 2-3dni dostaneš, a buduci cyklus v pohode ide dalej...nemala som problem...ale asi je to individualne...ja to využivam na dovolenke lebo vždy ked mame ist tak mam dostat...

:)))

NORETHISTERON je svinstvo! velke svinstvo. no ak si chcete zamorit telo, rozhadzat cyklus, tak si ho kludne uzivajte. ak uz je to nanajvys nutne, tak max. raz do roka, nie viac. ano, kazde telo na to reaguje inak, ale v kazdom tele to zanecha nejaku stopu, ze si ho uzila. to, ze teraz je to ok, neznamena, ze sa ti dosledkom toho neskor nieco prejavi.

lilinocka

a este nieco...tazko povedat ako kto na to bude reagovat...rozhodnut sa musis ty..podla mna raz si dat tabletky neuskodi tak velmi,ako keby si ich uzivala pravidelne...

lilinocka

ahojte baby,citam si toto forko a musim napisat..v letaciku na ten liek je vela vedlajsich ucinkov pocas menzesu..ale casto su to len blaboly (priklad depresiva-vedlajsie ucinky smrt)..ale teraz o norethisterone ci jak sa to pise...prvy krat som ho uzila pred dvoma rokmi v lete- vtedy mi to krasne slapalo, vzdy 6.alebo 7.dna v mesiaci kramy dosli a dali sa prezit..samozrejme jak na potvoru- dovolenka pocas kramov- alebo kramy cez dovolenku...kedze som si nevedela predstavit ze od rana budem na plazi,na slnku a s vlozkou medzi nohami (tampony radsej nepouzivam), tak som siahla po tom lieku- pocas dvoch tyzdnov co som ho uzivala- nafuknute brucho, napatie v prsiach, stale pocit,ze UZ mi to zacne,zadrzovala sa mi v tele voda. Na druhy den po vysadeni mi dosli kramy...otrasna bolest v bruchu,v podbrusku, krce (take silne som ich este nemala,a podotykam,ked mam krce,nikdy neviem ci mam ist na malu,velku,abo co sa deje...), k tomu mi este vadil hluk,bola som ospala,vracanie,nic som nevedela zjest a uzit si ruzovu tabletku? do minuty vo wc mise...proste uplne vyradena zo zivota...a aby to nebolo malo, pravidelnost sa mi ustalila asi po polroku a kratko na to sme z rodinou cestovali do zahranicia- zas tabletky... celkovo som ich brala len pri troch pripadoch a radsej vzdy ked sa mam rozhodnut ci si uzijem tabletky a budem mat bezstarostny vylet alebo neuzijem tabletky a ostanem doma,tak volim moznost byt doma...viem ze prichadzam o vela ked stale prisposobujem zivot menzesu,ale inu moznost nevidim,ked viem aku mam menstruaciu...a co sa tyka citronovej stavy,neskusala som,ale pocula som,ze ked uzivate aj vitamin c, tak tiez sa vam menstruacia spomali,este som neskusala,mam problem s nedostatkom horcika,vapnika a to riesim ine krize :D

denisa

Ja som s uzivanim nemala ziaden problem. Brala som tabletky pred dovolenkou, potom asi o rok neskor...Menstruacia sa oddialila, mala som len pocit nafuknutia, ako pred menzesom. Cyklus sa mi nenarusil...A neviem preco ste niektore hnusne a neprajne, ze ´kto chce kam, pomozte mu tam´...

lillyan111

babika dakujem,skusim pohladat niekedy :) fuha to je vazne az take svinstvo? :( vies lebo moja kamaratka to minule leto uzila a nemala vobec ziadne problemy, ale fakt ze ziadne, vravela ze uplne v pohode..ale neviem,este sa jej popytam na podrobnosti a aj net kuknem