Tabletky Norethisteron na posunutie menstruacie

Semi

ahoj ja uzivam noretisteron uz asi 5 rokov kazde leto pred dovolenkou a doteraz som nemala problemy no teraz soms i povedala ze uz nikdy v zivote bolo mi zle zla plet a bolesti v podbrusku tak strasne ze som len na tabletkach bola ..ale dovtedy neboli problemy ,,ale stale lepsie ako sa obmedzovat s menzesom

ada333

ahojte, no... ja som uživala ten liek 2-krat,nemala som žiadne problemy.menzes sa odialil,potom upravil.fakt super liek.nieje natom nič divne ani skodlive! ODPORUCUJEM!

norethis

Norethisteron je na lekarsky predpis a je uplne ZADARMO. Nechapem,preco tu dotycna dama ponuka tento liek za 3€. Ostala som zaskocena, no ale.... da sa kupcit s kadecim.

Miruska359

ahojte prosim vas poradili by ste mi co mám robit ked ma boli strasne brucho ked mám menstruaciu?viete mám len 11 rokou a maminu nemam a otca sa nechcem pitat je to rtake trapne ja neviem!!...prosiiim odpiste mi niekto dakujem

lili00004

ahojte mam ist na chatu a gynekologicka mi predpisala tieto lieky NORETHISTERON a mam dostat krami ked budem na chate mam ich zacat uziva ked gynka povedala aby som ich zacala brat 7 a potom o 5 dni vysadila??poradte mi prosim vas??pomaha to vvobec?

lillyan111

no baby..to som opat ja, co som tuto temu zakladala pred nejakymi dvomi mesiacmi :)musim napisat svoju skusenost s norethisteronom, pretoze mnohe ste mali zle skusenosti..tak ja som ho uzila presne tak ako tam pise, perfektne mi to oddialilo menstruaciu na vylete, nebolo mi z nich vobec zle, ale bala som sa vysadenia, ci mi potom nebude zle. Po vysadeni som to dostala po 2 dnoch, a vobec som nemala priserne bolesti..ale to je individualne samozrejme..no ale potom som sa znovu bala ci mi nerozhadzali cyklus a ci to dostanem opat o mesiac :D a dostala som dokonca na den presne :)takze, co sa tyka mna, mozem ich vsetkymi desiatimi odporucit, mala som asi stastie ze mi sadli..a urcite ich pouzijem opat ked budem potrebovat..ale POZOR : musite mat pravidelny cyklus, teda presne vediet kedy mate dostat, aby ste to zobrali s dostatocnym predstihom tie 3 dni..kamaratka uzivala uz asi 3x, nemala ziadne problemy, ale posledny krat uzila len 1 den pred menstruaciou a potom mala strasne bolesti..zrejme preto ze ich vzala neskoro a pre telo to uz bol asi velmi velky zasah zastavovat to den pred tym..tak to je vsetko, drzim palce vsetkym, ktore to budu chciet uzit na dovolenke v lete :)pekny den prajem :)

suz 11

Noretisteron by som si už nedala, posunulo mi to sice cyklus citila som sa mizerne a polroka som mala rozhádzanu menštruáciu, povedala som si nikdy viac

dvojbotka

Za norethisteron sa nic nedoplaca cize,pacient plati len 17 centov za recept...je to hormonalne liecivo a s kazdym hormonalnym liecivom treba opatrne a len v nevyhnutnych pripadoch...a rozhodne nepodcenovat vedlajsie ucinky popisane v pribalovom letaku.