Tabletky Norethisteron na posunutie menstruacie

Alena7171

Ahojte,
ideme na dovolenku a prave tam mi vychadza menštruacia, chcem sa spytat že kedy mám zacať piť víno alebo jest cviklu aby mi prisla menstruacia skor este pred dovolenkou???

aliaaa

.ahojte..ja som brala tento liek uz davnejsie, zopar rokov dozadu..a bolo mi od neho na dovolenke vseliak..take zavraty som mala..vyrazky sa mi vyhadzali..ale kramy mi to oddialilo, takze splnilo to svoj ucel.

Nina31

A prosim vas, su na to aj lieky volnopredajne? nemam velmi cas, a u mojho gynekologa sa caka aj niekolko hodin. Dakujem

Nikuš

Ja som bola v lete na dovolenke a dostala som skôr tak mi sesternica dala tieto tabletky (tiež ich užívala práve)....krámy mi to zastavilo v ten deň, nemala som žiadne bolesti (narozdiel od nej), prsia väčšie, myslela som si že mi to akurát pomohlo....lenže po 2 mesiacoch som šla na odber krvi a totálne celý obraz mi to dokazilo, čo predtým som nikdy s tým problémy nemala...kritická hodnota železa, štítna žlaza zvýšená, dokonca sa mi zvýšil bilirubín čo mávajú tí čo mávajú žltačku...a už pol roka sa to nezlepšuje...
radšej si dávajte každý deň červené víno, alebo cviklu, dostanete krámy skôr a máte po probléme...

osmanka

neskusena-mozu ti posunut aj o dva tyzdne, posunu o tolko,ako dlho ich budes brat, ked ich doberies, tak o dva dni by mal prist menzes. berie sa to tusim 2x za den,ved to ti povie doktor. ja som platila za recept 6eur u dr., v lekarni potom uz asi len nejake centy

KIKS888

Prosimm Vás, mam 17 rokov a chcela by som ist na gyndu po recept NORETHISTERON a obávam sa že mi ho neda pretoze nemam 18?... co myslite??????????

neskusena

Baby, kolko tie tablety stoja a ako sa beru?O kolko posunu menzes? Mozu ho posunut aj o dva tyzdne???
Prpeacte mi tie otazky, no ja s tym ozaj nemam skusenosti.