modriny

igris

Ahoj, mne sa take robieva ked som velmi vycerpana, staci aby sa ma niekto dotkol ,robili mi pred operaciou testy na zrazanlivost krvi a tie dopadli dobre

zanocka72

Citrusové plody maju tesne medzi šupkou a dužinou takú mäkkú bielu vrstvu,ktorá obsahuje veľa rutínu,asko-to je vitamín C .Takže ,ak budeš jesť veľa citrusov tak máš Askorutín-prírodný-pomôže.

evik

bohuzial, zeny, ide aj o dedicnu zalezitost! ja si tiez zvyknem robit vtipy, ze ak ma manzel nastve, ja by som ho mohla udat za fyz. nasilie a urcite by mi uverili :)-samo, to je len vtip...vyzeram ako mapa. tie krvne vlasocnice su skratka prilis jemne a praskaju. Ascorutin naozaj trocha pomaha, ale inak s tym nic nenarobime.

alus

Ved o to ide. Ja sa tiež smejem, že ako by som vyzerala, keby ma bil manžel.Dost som modrá aj bez toho. Je to nepríjemné hlavne v lete, musím nosit len dlhé sukne, lebo nohy mám niekedy hrozné.

KatkaK

Ahoj Alus. Dakujem za radu :-) Ja nepocitujem ziaden stiplavy pocit. Alebo si to neuvedomujem. Ale je mi to dost neprijemne. Vyzeram akoby ma tlkol moj priatel.

alus

Ahoj Katka. Mám taký istý problém ako Ty.Tiež sa mi často robia modriny samé od seba.Niekedy to dokonca cítim ked mi praskne cievka, je to taký štípavý pocit.Modrinky sa robia v dosledku oslabenej cievnej steny.Dobré je užívat Ascorutin a potom, myslím, že pohánka pomáha na cievy.