modriny

bzuma

akoze ludia..ma tak trosicku strasite..lebo aj mam podobne priznaky a na rakovinu sa este necitim..trak ze dufam,.ze to nie je nic vazne
bzuma

doboska

caute aj mne sa v poslednom case zacali tvorit modriny len tak same od seba. dokonca mam jednu po ktorej ked prejdem prstom tak je taka vypukla..jedna sa mi hoji uz 2.tyzden.

era

chod k hematologovi aj mne sa tvorili modriny a zistili mi zial leukemiu nechcem ta strasit ale ber to vazne aby nebolo neskoro

stankas

Mne sa tiež začali robiť modriny a strašne dlho sa hoja.Ešte som neobjavila príčinu.Bola som aj na vyšetrení krvy a všetko je ok.Tak neviem z čoho to môže byť.

marfuška

Ally,jednoznačne treba odborné hematologické vyšetrenie,može íst aj o poruchu krvných doštičiek-trombocytov,bud ich je málo alebo majú zníženú funkciu.

Alternativa

Ascorutin je naozaj dobry na zosilnenie cievnych stien /je to C vit.+ rutin/. Odporucila by som C vitaminove preparaty v kombinacii s bioflavonoidami, posobia efektivnejsie a tzv. vitamin P. Vitamin P je potrebny na dostatocne vstrebavanie a posobenie vit.C, posilnenim cievnej steny chrani pred tvorenim modrin, zastavuje krvacanie dasien. Je komplexom bioflavonoidov, rutinu a hesperidinu. Prirodnym zdrojom vit. P je biela cast koze v citrusoch, je v marhuliach, ostruzinach, ceresniach, v sipkach.
Ally, ako si na tom? Dufam, ze si bola u lekara.

ally

Ahojte

mne sa uz dnes chcelo skoro plakat lebo tie modriny mam fakt uz tolko ako by ma niekto mlatil.Vzdy sa mi robili modriny ale posledne tyzdne je to prehnane, Nechapem to. ,,,,