modriny

mjanik

modriny sa samé od seba nerobia,všetko má príčinu-v tomto prípade ide o špatne pracujúcu slezinu a pečeň,upraviť ich funkciu a problém zanikne-akupunktúra

zuju2

mam asi 30 modrin po nohach malych iba malo z nich boli. Uz dva dni beriem antibiotika na zapal hlasiviek, k tomu ma druhy den priserne boli hlava, za dva dni som schudla 2 kila. Bojim sa... z coho mozu byt tie modriny

RNG

Na spevnenie stien ciev a vlasocnic su silne antioxidanty(vytazok zo zeleneho, caju, z hroznovych semien, granatovych jablk, karotenoidy, vinpocetin, escin....)

[zruseny12]

ja mam skusenosti z modrinami,robia sa mi z nicoho nic a to miesto kde sa mi urobi modrina ma aj boli.Bola som s tym aj na hematologii,ale tam mi nic nenasli len mi dali vitaminy na cievy a zily...tiez sa mi robia bez toho aby som sa udrela...

sasha

nechcem vas strasit,ale ak sa vam tvoria modriny samovolne,musite ist okamzite k doktorovi,znamena to,ze mate pravdepodobne nejake krvne ochorenie...

RNG

Ako prispiet k tvoreniu kolagenu, podla Linusa Paulinga, neskor dr.Rath-a, treba brat extra vitamin C,E a niektore aminokyseliny
Davky odporucene na C boli vyse 10 mg denne, Na E 400 az 800 IU
Aminokyseliny boli Arginin, ornitin cystein, davky niekolko gramov denne, cysteinu az 10 gramov.
Dnes by som pouzil lepsiu formu vitaminu C, nedrazdiacu zaludok a zdrzujucu sa v tele dlhsie, nez jednoduche askorbaty- ester C a tukorozpustny ester C palmitat. ak maju lekari pravdu , ze hlavne tukove vazivo je postihnute, tak tukorozpustny by bol extra dolezity, tiez vitamin E, ktory je tiez tukorozpustny.
Pri tychto masovych davkach by sa malo po case poznat ustup symptomov a regeneraciu.
Problem ale moze byt podmieneny nejakym dosial neidentifikovanym patogenom, ktory narusa tvorenie kolagenu.
Najlepsia rada v tom pripade je pouzit nieco co najviac sirokospektralne, napr prostriedky cim sa rastliny v tropickom prelese brania proti invazii cudzich organizmov, co je v tropoch velmi intenzivne.
Mozem poradit napr graviolu(annona muricata)+listy ovocneho stromu guanaba obsahuju velke mnozstvo obrannych latok.
Graviola je natolko antimikrobialna(okrem ineho aj protirakovinna, tak je najznamejsia), ze po 2 tyzdnoch pitia caju(1 lyzica kopcom do 1/2 litra vody, varit 5 minut, pit aj s usadeninou, da sa prichutit, odporucam ribezlovu stavu, plnu antioxidantov)
treba brat probiotika . Samozrejme nie naraz, inac caj znici probiotika.
Alebo vytazok z listov olivovnika, tiez sirokospektralne, hoci nie az tak silne, ako Graviola.

nina30

aj mne sa tvoria nejako modriny na tele, na lakti, na ramene, dokonca mám jednu malú aj na prsníku a na krížok dosť veľkú. dnes som objavila jednu na bedrovej kosti. Som s toho na nervy, troška sa zohnem a hneď akú máš hroznú modrinu. Musím podotknúť že som fyzicky v top stave, pravda je ale že som schudla v priebehu 3 týždnou asi 4 kg a som dosť " rýchla" nekontrolujem svoje pohyby tak sa možno aj buchnem a o tom neviem. Ale aj tak ich je dosť. Zaujala ma ale správa od RNG, že keď je človek vyčerpaný - tak asi to bude môj prípad. Fakt som sa už bála že je to niečo zlé, ale to by som aj cítila. Ja som len fakt dosť už z práce psychicky vyšťavená a unavená. Takže naordinujem si na dnes večer oddych, žiadne žehlenie a riadenie :)

RNG

"Telo si neustale vytvara nove a nove choroby" to je citat vhodny do zbierky.

Nemam ani sajnu, co Ti to moze sposobovat, rozhodne to musi byt ovplyvnovane roznymi pochodami v tele, ktore sa daju vyzivou regulovat
Praskanie tkaniv je sposobene ich nepruznostou, tj nedostatkom dostatocne dlhych kolagenovych zvazkov.Co to sposobuje, nemam ani sajnu.