Ortopedický matrac

Kaya23

Zdravím no teď jsme kupovali nějakou lepší matraci tady eco-matrace.cz a máme ortopedickou taštičkovou, a jsme spokojení máme ji teda teprve měsíc. A ještě si k ní radši kupovali chránič jelikož máme 2 roční dítě a nějaká ta nehoda se stane.

michal663

Skôr by som odporúčal problematiku matracov poriadne naštudovať. Mne pomohol tento článok: barige.sk je tam všetko, čo treba vedieť :-)

michal663

Téma je už asi vyriešená, ale pre ďalších ľudí odporúčam výber matraca poriadne zvážiť. Nerobíme to často, dás a v tom stratiť, je to väčšia investícia a bude to mať dopad na kvalitu nášho spánku nasledujúcich niekoľko rokov. Do výberu vstupuje veľa faktorov: problém so súčasným matracov a nákupný zámer, tuhosť, cena a podobne. Odporučil by som to poriadne zvážiť. Kompletný návod ako vybrať matrac nájdete tu: www.barige.sk

ivanuska265

čauko, tiež hľadám tip na dobrý zdravotný matrac. babičke budeme kupovať novú postel, a nevieme aký matrac k tomu

kralovna_12

Pozri na sconto.sk, my sme u nich kupovali rovno i s novými posteľami zdravotné matrace. Máme ich už vyše roka a stále sú skvelé, veľmi dobré nám slúžia

alenka_radska

Ahojky, prerabame byt a budme menit i postele nam, aj deckam, Budem rada za tipy, aky novy matrac kupit, teraz mame velmi stare ktore uz fakt dosluzili...dakujem

vikina12

Ahojte, my s priateľom sme vyskúšali viacero matracov a zhodli sme sa na tom, že nám vyhovuje penový matrac, pretože keď si po dlhom dni v práci večer naň ľahneme je mäkučký a zároveň nás po prebudení n(z nesprávneho držania tela), nebolí chrbtica. Keď k nám pred dvomi rokmi pribudol aj malý Adamko, vyskúšali sme rovno rodinný matrac a konkrétne odporúčame tento matrac.
Na www.drevona.sk

Michal Gazdovic

Skus pozrieť už spomínanú firmu www.ja-a-matrac.sk , odtial mame s priateľkou matrace a sme spokojni. Cenovo je to rôznorode, aj lacnejsie aj drahsie. :)