CREVA - stolica- problem

Príspevok v téme: CREVA - stolica- problem
ja-ty

Mam problemy so stolicou. je strasne tvrda. Denno-denne sa sledujem ci som bola na stolicy, davam si pozor na to co zjem. Pijem litre vody denne. rozne caje...
A ked to nejde? dam si caj senny list= na prehnanie, alebo klistir - a to veeelmi casto...
Neviem ci mam v sebe nejaky blok, ale musim ist spat `cista` a pocitim prazdna.Ked nejdem na stolicu 2dni som otravena, nervozna a len premyslam ako to zo seba dostat.
co mam robit? poprosim odborne hlavne rady. vdaka

moca82

mam problem zo stolicou. stolicu mam max 2krat do tyzdna..vacsinou raz a stane sa mi, ze cely tyzden nejdem. uzivam magneziu, pijem mliecne vyrobky, musli, kukuricne vlocky ale nic mi nepomaha. je to normalne??? s klistirom nesuhlasim.

horcik

Ja-Ty teda gratulujem! Som rad, ze Ti sumive magnesium pomohlo. Je to velmi dobry pripravok. A prizvukujem, nepodcenuj pohyb! Pa

.

DOBRE JE RANO NA LACNO KAVOVU LYZICKU OLIVOVEHO OLEJA , NA PREHNATIE.NEODPORUCA SA CHRONICKE UZIVANIE LAXATIV, NETREBA SA DOMNIEVAT, ZE AK JE SENNA PRIROD.POVODU, ZE JE NESKODNA.ROVNAKO MOZE CREVO ZLENIVIET AKO ZO SYNTETICKYCH LAXATIV.IDE V PODSTATE O OCHABENIE SVALU /STENA CREVA./NA OBNOVENIE DEFEK.REFLEXU MOZE POSLUZIT SUPPOSITORIA GLYCERINY, RIADIT SA PODLA PRIBAL.LETAKU.ALE VZDY TREBA NAJPRV ODSTRANIT MOZNU PRICINU.VO VASOM PRIPADE MOZE IST O CHRONICKE POUZ.LAXATIV.

pre jaja

urcite by ste mali navstivit lekara s vasim dietatom priciny mozu byt rozne,neviem o ako je vase dieta stare.Nemusi ist o nic vazne, take najnevinnejsie moze mat zbytkovu stolicu na konci konecnika, ktora ho drazdi-nedostatocne vyprazdnenie, moze ist o hlisty/ale to je hlavne nocny problem so svrbenim/, alebo o drazdivu stolicu/moc zlce, alebo podobne/.u dospelych byvaju najcastjsie problemy so svrbenim sposobnene hemoroidmi.ale aj dieta moze mat oslabene zily v hemoroid.pletenci, i ked zriedka.

ja-ty

Ahoj Horcik, vysledky su negativne, vsetko mam v poriadku.
Ale musim povedat tieto dni ``mi to ide`` ;-) dakujem za radu s magneziom...
JAJA, ja mam problem so stolicou a isla som k lekarovi, odporucam aj tebe, nech tvojej dcerke urobia vyter a testy.pa

jaja

ahoj,VIE MI NIEKTO PORADIT?MOJE DIETA SA STAZUJE NA STEKLENIE A NA SVRBENIE V KONECNIKU.CO S TYM MAM ROBIT,SU NEJAKE LIEKY ALEBO PRIPRAVKY NA PRECISTENIE?

ja-ty

Horcik, ano urcite dam vediet vysledky, aj ja som zvedava;)...
Mozem sa spytat? si lekar? alebo mas nejake medicinske skusenosti? dakujem

horcik

Ahoj Ja-Ty!
Bude ma potom zaujmat ten vysledok v pondelok!

ZDS navrhuje mikrofloru podporit, to je spravne! Ako som Ti pisal v prvom prispevku: zive jogurty, bryndza, kyle mlieko

Napreduj!