Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

KLIBLATAK

Zdravim, som chlap a pred 2mesiacmy som si objavil na zaludi 3 bradavice, bol som s toho zdeseny a hned zacal studovat cez volny cas chorobu na interne a ocividne sa jedna nma isto o HPV virus,este som s tim nebol u lekara ale teraz po 2 mesiacoch mi pribudla dalsia, som s toho psychicky na dne, poradte mi prosim ako sa da voci tomu bojovat a ci sa daju nieakim lekarskym zakrokom tie bradavice aj odstranit, Dakujem

RNG

curly, omluvam sa este raz, ale tu na mna kadekto utoci, pod roznymi nickami a niekedy som z toho uz predrazdeny.
Inac spravne davkovanie chaparalu je 2x1 gram minimalne
A virusom staci prestavka len niekolko dni, aby sa rozmnozili a skodili znova.
Pri davke 2x300 mg DIM alebo I3C(indonal vyssia davka) sa zastavia s velkou pravdepodobnostou mutacie veduce k rakovinam(zvysovanie CIM)
Inac Indonal nie je antiviralny, nic take nebolo dokazane.
Byt tebou, uz pijem aloe vera gel dlhy cas, 4x2 lyzice denne,lebo dlhodobe brane aloe vera ma kumulativne(casom sa hromadiace) ucinky a dost permanentne zvysuje viralnu imunitu a s nou aj ine imunity.
Este raz uvadzam na viralne:
-odkaz odstránený-

curly

RNG, ano, curly je ta ista prezyvka ako pred 2 rokmi
a ospravedlnujem sa za zavadzanie, bol to befungin v tekutej forme /vytazok z huby chaga??/..ale inak to bola od teba dost drsna reakcia
chaparal /myslim ze ale len 1,2 balenia a nepamatam si davkovanie, no mozno 2 tablety denne/som mala z tvojich obchodov a aj vacsinu doplnkov, ktore ale uz teraz nejak nefunguju, tak sa snazim inou cestou
ostatne som davkovala v podstate ako bolo napisane alebo ako si odporucil ty, vacsinou to bola 1-2 tablety denne, samozrejme zalezi od mg, ale to teraz neviem ake mg mali konkretne produkty

momentalne beriem zinok, selen, C, vilcacora, indonal + nejake tie caje, byliny
s nejakymi prestavkami to berien cca tie 2 roky

RNG

ak to je naozaj curly, omluvam sa. Ale casto tu pisu ludia zneuzivajuc druheho nicky a tento prispevok sa mi zdal obzvlast podozrivy, hlavne ze spominal betulin, ktory rozhodne na Slovensku ani v USA nedostat.
Z minulych prispevkov curly som nasiel pouzivanie befunginu, ale neskor som sa dozvedel, ze sa nejedna o cisty extrakt z huby chaga, ale o nieco ovela slabsie, takze pochybujem celkove o ucinnosti tohoto doplnku. Odvtedy som ho neodporucal viac.

RNG

curly, rad by som vedel, kde si zohnal na Slovensku betulin a chaparal.
Ako si sa mi nezda, ze si to bral a nijak to neucinkovalo. Inac mnoho inych by sa iste zaujimalo, kde si tie menovane dostal, teda ak hovoris pravdu....
Tiez by som bol velmi rad vedel, ake davky z nich si bral, teda ak si vobec bral....
Netrpezlivo cakam na odpovewd.
Pokial viem, ja som tu prvy na fore spomenul vobec chaparal aj betulin a nie je to este ani 2 roky.
Kde si dostal tvoje informacie o nom, ked tvrdis vobec fakt...

curly

po 2 rokoch som tu znovu s poznatkami o HPV a ich liecbe:
HPV mam zistene od roku 2005, v r. 2007 som podstupila konizaciu, po nej som mala PAP 2a...a samozrejme az potom som sa zacala zaujimat, ako inac sa da bojovat s tymto vyrusom.
Tu na fore som si nasla mnoho rad, tak som niektore aj vyuzila - zacala som si zvysovat imunitu selen , zinok, C, probiotika, zeleny caj + bylinne caje, aloe, chaparal, betulin, vilcacora, indonal...
po 2 rokoch som na tom istom, zmenil sa druh HPV na vysokorizikovy + 1 druh pribudol, teraz mam znova PAP 3ab

co dalej??
dakujem

acdar

Isoprinosin v podstate ani nie je liek a tvori sa v aj v tele.Jeho mnzostvo sa da zvysit aj uzivanim B-vitaminov. Dokonca sa predava aj ako sportovy doplnok -Prinosine, ale ten asi nie je v lekarskej kvalite.

žiak

na upresnenie - v case tehotenstva treba pred zacatim uzivania ISOPRINOSINU konzultovat riziko uzivania s lekarom. Pod silnym nechtikovym odvarom som mal na mysli koncentrovany odvar z kvetu nechtika lekarskeho.

žiak

Co sa HPV tyka, ich povod sa pripisuje zvieracej risi. Je mozne, ze sa kedysi medzi ludi dostali zoonoznym sposobom, rovnako ako HIV. Vsetkym postihnutym prakticka rada: na trhu, v kazdej lekarni, je dostat ISOPRINOSINE. Nie je to zazrak, ale mnohych z totho svinstva dostane. Zvonku by mohli zabrat sedacie kupele zo silneho nechtikoveho odvaru. Asi to nebude nic prijemne, ale HPV je asi neprijemnejsie. Muzi to maju v pripade kupelov jednoduchsie co sa tyka ucinku. Takto vsak liecba moze trvat aj niekolko tyzdnov alebo mesiacov, ale co je proti desiatkam rokov, po ktorych moze HPV vyvolat rakovinu a naviac - siri sa dalej. Su to veci, ktore nemusite zhanat v amerike, su rovno pod nosom. Vo vseobecnosti tieto virusy nie su az tak velmi nebezpecne. Statisticky len male percento zien s tymto dostava rakovinu, aj to zvacsa v kombinacii s inymi zdravie ohrozujucimi vecami ako cigarety, malo spanku, zla strava, alkohol a astres v nejakej kombinacii dlhsi cas. Kazdopadne striedanie partnerov povazujem za podvod. Ako na sebe, tak na nich. A este nieco. Ak si date spravit konizaciu, zvysuje sa riziko nedonosenia dietata pocas tehotnosti, lebo sa tym oslabi krcok maternice. Zelam vela stastia.