Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

kukurica13

ahoj RNG ja mam tiež problem s HPV a kondylomami a sa snažím zohnať chaparral ale v lekárňach na mna každy pozera že ani netuší čo to je...prosim si pisal niekde na fore, že sa to da kupiť v tvojich lekárňach ja som zo stredného slovenska bola by som velmi vďačná keby si mi napisal kde je nejake najbližšie predajné miesto pripadne kde sa to dá objednať cez net, alebo ak by si mi to vedel poslať na dobierku ak maš ku tomu pristut. za pomoc vopred dakujem prosim o odpoved na moj mail alebo na forum . moj mail. kukurica13@azet.sk

RNG

este raz zopakujem, ked sa viralna cinnost potlaci silnymi antiviralnymi latkami, nedostanu virusy sancu narobit v tele skody.Tj je to obrana proti rakovine.

A ked clovek berie rozne protirakovinne doplnky(antioxidanty roznych druhov, I3C, DIM...) znizi si celkove pravdepodobnost vsetkych rakovin aj napriek zamoreniu , vyrusom a roznym inym mikrobom a parazitom, ktore prispievaju k mutacii buniek.
Odmorovanie(chelacia, enzymaticke cistenie) a potlacanie mikrobov a parazitov tak isto prisp[ieva v boji proti rakovinam vsetkych druhov.

Najlepsie je rakovinam predist takouto udrzbou a obranou, nez potom sa snazit robit opatrenia, ked je uz rozmnozena v tele.

tinka20

Ahojte.Prosím,poraďte mi. Pred rokom mi zistili HPV-6onkogénnych typov-16,18,31,39,45,52.Brala som indonal a aj zaočkovať som sa dala.už prešiel rok a stale sa mi to nezmenilo. mam stáleho priateľa,myslite že sa mohol nakaziť aj on? mal by zajsť za nejakym lekárom?ak ano za akym?bojím sa že sa nakazil.píšete tu všetci o konizácií,keď sa mi vysledky nezmenili,budem musieť ju absolvovať?Prosím,poraďte mi,som už z toho zúfala a bojím sa.Ďakujem

mehhe

ahojte nebol som este u lekara ale mylslim si ze mam hpv virus mam na pennise take malinke skoro neviditelne do cervena sfarbene fiacky a cital som o tom ze sa to tak prejavuje tak pojdem s tym doktorovy ale hcem sa opytat ci tie fliacky zmysnu alebo sa to bude zvecovat alebo jak to vlastne bude ??

ho[e

Dakujem za rady aj podporu.a tiez dobrej rade za dobru radu. jasne za sa budem riadit pokynmi lekara a ked budem uzivat indonal nic nestratim okrem par euro , ktore mi za tu nadej samozrejme nie na vyliecenie ale na potlacenie ci pribrzdenie stoja.

RNG

Pokial viem, prakticky ziadny lekar na Slovensku neradi, ako si zvysit viralnu imunitu. A bez zvysenia viralnej imunity je clovek obetou sucasnych epidemii, ktore su kazdy rok horsie.
To je vsetko dosledok nahustenia ludi do tesnej blizkosti, kde sa rozne infekcie prenasaju rychlejsie a tiez vysledok cestovania, kde chori ludia sa mozu za par hodin dostat do oblasti, kde ta choroba nie je.
Nechcem pripomenut, ze aj hladina zamorenia sa prudko zvysuje s chemickym priemyslom(a farmaceutickym) vyrabajucim coraz viac roznych chemikalii, ktore nam skodia a zamoruju celu zemegulu.

alzbee

moja rada: samozrejme Indonal nelieci virus, ale zabranuje mnozeniu buniek, takze to nie su len zbytocne vyhodene peniaze...

moja rada

Vírusy sa NEDAJÚ liečiť, nevyhadzujte zbytočne peniaze na INDONAL, CHAPARAL a pod. Keby sa dali liečiť, tak ženy nedostanú rakovinu krčka maternice, nebudú mať kondylómy, rôzne bradavice. HPV spôsobujú rakovimu krčka maternice, treba sa riadiť pokynmi lekára.

RNG

ja p[ouzivam vyrobok firmy Arizona naturals, ktory na 500 mg kapsule plnene cistymi praskovymi listkami
V roku 1992 napadli chaparal s obvinenim, ze poskodzuje pecen. V roku 1994 FDA oslobodila chaparal od tohoto obvinenie a povolila ho predavat ako neskodny potravinovy doplnok.
Samozrejme, ako potravinovy doplnok nesmie vyrobca tvrdit akekolvek medicke ucinky tejto uzitocnej rastliny.
Mozes si ho kupit od mnozstva obchodov z USA cez e-mail objednavky.
Ja som ho kupil od podniku homeherb.com ale na google.com najdete stovky inych

ho[e

zdravim..dnes som konecne po 6 tyzdnoch cakanie dostalal vysledok na hpv je pozitivny a mam hpv 33 co je vysoko okogenny tip vyrusu.moja dr.odporucila konizaciu.a az tento tyzden som zacala s indonalom a inymi imunitu posilnujucimy preparatmi je mozne ze pomozu nie je to neskoro?.Prosim Vas v ktorom najblizsom state je mozne zohnat chaparal.a v akej forme(prasok,susene listy ci kora, ci tabletky) je to najucinejsie a a samozrejme najdostupnejsie..drzim vsetkym babam pakce a pevne nervy