Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

emi

Pre RNG...
Ahojky...Chcela som sa opytat ake presne lieky alebo vitaminy mam brat na HPV...a ake su anglicke nazvy tychto liekov...Za odpoved dakujem...Prosim napis mi to na mail-emka22222@azet.sk

flatach

Mňa by zaujímalo, ako postupovať po chirurgickom odstránení, nejaké krémy, čítala som o nejakom spreji, kt. sa používa po styku ako prevencia... ? A kde a ko sa dá zistiť nakazanie u partnera, hoci nemá žiadne vonkajšie príznaky?

RNG

ajjamam, ak vam selen a zinok sami o sebe nepomozu dost, spominal som v roznych temach plno inych silnejsich antiviralnych.
Nezabudnite na lactobacilus bulgaricus, probiotika aj tak kazdy potrebuje a L.B. vytvara ochranne latky proti virusovym, staci brat tyzdenne jeden na udrzanie spravnej flory.

ajjamam

Ved prave v tom je to zlozitejsie, ze aj manzel ma bradavicky. Takisto si ich zacal leptat tym roztokom a milujeme sa len s prezervativom aj ked myslim, ze ten nic neriesi. Prave som niekde citala, ze Bio-selen-zinok je vhodny pri problemoch s imunitou, takze si ho pojdeme kupit a skusime to tym, ja si navyse budem davat kvoli tomu planovaniu tehotenstva aj femibion, ci to bude stacit to neviem, ale za pokus to stoji. Dakujem rng za odpoved.

RNG

Bradavice su len priznak. Odstranenie priznaku neodstrani a mozno ani nepotlaci podstatne virusy.
Virusy sa nenachadzaju totiz len na mieste bradavic ale aj inde v tele.
Na to musis brat prostriedky na zvysenie viralnej imunity.
Ked sa ti imunita zvysi, aj bradavicky sposobene virusami zmiznu, netreba ich ani leptat, telo ich zlikviduje samo.

A tie iste prostriedky by mal brat aj tvoj partner, aj ked nema momentalne ziadne priznaky, je nosicom tychto virusov.
Nakolko su pre muzov skodlive, to neviem, ale antiviralne prostriedky su sirokospektralne, teda aj na tie virusy, ktore su dnes uz zname ako skodlive aj pre muzov.
Moje osobne presvecenie je, ze je to len vec casu, kym zistia, ze aj muzom mozu robit virusy hpv v tele skodu.

Ivka 1

Ajjamam ak Ti môžem poradiť a ak chceš aj
odbornú pomoc zavolaj mi na mail. Dám Ti
kontakt na gynekológa, ktorý pomáha ženám
doplnkami na prírodnej báze a poradí Ti aj
s tehotenstvom. Pomohol už mnohým ženám,
chodia k nemu z celého Slovenska aj z Čiech.

ajjamam

Pre rng
Tak ako som pisala ze mi gynekolog na tie bradavice dal nejaky roztok na leptanie a zabral, tak som to zakrikla, pretoze pomaly sa mi vracaju a opat ked ich natriem roztokom zmiznu. Chcem sa este raz opytat, chceli by sme zacat "pracovat" na druhom dietatku, nieje s tym spojene nejake riziko? Treba pockat kym bradavice uplne zmiznu? a co ked sa ich uz nezbavim? Bola som uz 2x tehotna ale o dietatko som samovolnym potratom prisla v 12. tyz, bolo to v novembri a preto nechcem dlho cakat s druhym tehotenstvom. Vopred dakujem za odpoved,
pekny den.