Virus HPV - neistota,hrozny pocit

Príspevok v téme: Virus HPV - neistota,hrozny pocit
kassen

Ahojte, neviete mi niekto poradit o viruse hpv? dnes mi lekar povedal vysledky citologie a skoro ma porazilo..neviete niekto po akej dobe sa ten virus prejavuje?neviem ci to mam od sucasneho partnera alebo od predchadzajuceho..je pisane, ze sa to prenasa pohlavnym stykom..skoro tri roky mam toho isteho partnera, tak neviem kde sa stala chyba..prosim nejake rady..dikes

RNG

Vsetky virusy cestuju po celom tele.
Kde imunita povoli, tam sa objavia a narobia skody.
Testy na ne nie su 100%.
Ked su zatlacene imunitou na nizky pocet, casto sa v testoch neukazu.
Odstranenie bradavic alebo oparov nevyhubi virus kompletne, ako sa niektori naivne nazdavaju.
Preto tlacim zvysovanie imunity na virusove, kedze s nimi zijeme a budeme zit.(selen, zinok, Lactobacilus bulgaricis,extrakt z olivovych listov, aloe,brezova stava, baza , astragalus echinacea...)

baša

ahojte...ako vidím je nás veľa čo sme poctené týmto krásnym výrusom..ja som sa o ňom dozvedela asi pred dvoma mesiacmi...keď mi doktorka povedala, že ja už ho mám rok a pol...dosť neskoro na oznamovanie takej závažnej veci,že?v momente som išla na ďalšie stery a po mesiaci kedy prišli výsledky mi oznámili,že je to v poriadku...je možné aby tento výrus z ničoho nič zmizol??alebo ho stále mám len to nieje také vážne??Chcela by som vedieť niečo viac..ako tie genitálne bradavice vyzerajú??a bolí to??alebo svrbí?? ďakujem za odpoveď

evka22

Ahojte, zaujima ma to, co Janku - vyrastky, viacero na sebe tak zoskupene .... je to to hpv? - neviem, ci som prehliadla odpoved, alebo sa k tomu nikto nevyjadril. Ak viete, napiste. Diky

dagmar

Broskynka10....tri krabice doxybene spolu s entizolom,dvakrat denne...po dvoch mesiacoch znova to iste...a partner to iste...plus absolutna vernost a pocas liecby ziaden sex...budes prekvapena vysledkom...

broskynka10

Ahojte baby,
tak ja Vám poviem,ze mam tiez tento milunky virus anieje to ziadna prdel.Musite byt max pozorne a davat si na seba pozor pretoze na vas cihaju zaujimave choroby.Napriklad ja uz som mala aj operovany krcok a genitalne bradavice co neprrajem ani najvacsiemu nepriatelovi a mam pocit,ze ten virus sa asi neda vyliecit inac by som ho uz nemala pretoze moj gynekolog je vyborny a snazi sa mi so vsetkym pomoct a btak neverim ze sa to da liecit. Ale da sa s tym zit.
Tak sa drzte pa

RNG

Dagmar, tetracyklin v ziadnej davke neznici virus ani in vitro(tj v petriho miske) ani in vivo(tj v tele).
Prirodnych antiviralnych je plno a ucinnost je klinicky dokazana stovkami lekarov a lekarskych teamov.
Chyba je, ze farmaceuticky priemysel, ktory ovlada zdravotne pole nema z tychto ziadny zisk, takze ich nepropaguje ale potlaca ako "spinavu konkurenciu" svojich drahych a maloucinnych vakcin.

dagmar

Mile damy.Ziaden pripravok na prirodnej baze vam nepomoze sa zbavit HPV virusu.Keby to bolo take jednoduche,tak mame liek na rakovinu.S udivom som si precitala niektore prispevky.Pochopte jedno:hpv je ne jedine sexom,prezervativ ochoreniu nezabrani,lebo virus je tak maly,ze prejde materialom kondomu.Jedina mozno pomoc je:drasticka davka tetracyklinu a niecoho k tomu....ziaden selen a zinok a podobna svatena voda...zelam pekny den....