antikoncepcia a antibiotiká

ing.feropica

ano mozes byt tehotna, pretoze logicky: antibiotika a antikoncepcia, anti + anti sa vynuluje a vznikne prokoncepcia, teda sa este zvysuje riziko otehotnenia, co som cital tak napriklad aj vzduchom

23ivanka89

Dobrý deň, užívam antikoncepčné tabletky Daylette od septembra a tento týždeň som na angínu dostala antibiotika Duomox 1000 14 tabletový. Začala som ATB brať v piatok každých 12 hodín, a zabudla som na to že pri kombinácii ATB a HAK by sa mala použiť aj iná ochrana. V sobotu večer a v nedeľu ráno som mala s partnerom plnohodnotný sex. Zajtra mám poslednú tabletku ATB a budúci týždeň v utorok by som mala dostať menštruáciu. Chcem sa opýtať či je možné riziko otehotnenia? Vopred ďakujem, Ivana

jankaaaaaaaa

bezne ordinovane antibiotika hak neznizuju, uzivaj hak normalne ako obvykle a po 7dnovej pauze si daj prvu tbl. z noveho blistra a precitaj si:
antikoncepce.cz

Katynka

Ked beriem teraz ATB a HAK ma znizeny ucinok, dalsi blister mozem zacat klasicky po 7 dnoch alebo v prvy den menstruacie, kedze ucinok je znizeny? Budem potom uz znova chranena?

saska_201

Ahojte,chcela by som sa opytat vcera 21.3.2011 mi nasadili silne antibiotika a berem antikoncepciu popri tom a akurat mi konci davka v stredu cize 23.3.2011 a tym padom mi ma prist v sobotu menstruacia je mozne otehotniet este pred cyklom kedze mam znizenu antikoncepciu?Dakujem

kelis

ahojte chcela by som sa opytat kedze som teraz chora a doktorka mi predpisala antibiotika a beriem zaroven aj antikoncepciu ...chcela by som vediet ci ked doberem antibiotika ci by sme mohli s partnerom sulozit bez kondomu

levicaaaaaa

nana, neprišla ti menštruácia, začala si krvácať v dôsledku zníženej účinnosti antikoncepcie , ktorá bola spôsobená práve užívaním antibiotík

nana-NANA

ahojte, ja by som sa chcela opytat ze ked berem antikoncepciu a teras som zacacala brat antibiotika asi pri 8 tabletke antikoncepcie a prisla mi menstruacia ci to moze byt aj tymi antibiotikami dakujem