antikoncepcia a antibiotiká

micka

ajojte, mám otázku. po akom čase užívania atikoncepcie sa môže chalan do mňa naplno urobiť bez toho aby som zostala v tom?ď

elis

ahojte,chcela by som sa Vas spytat,ked doberiem antibiotika(na ktorych je pisane ze znizuju hak)uz dnes,mozme s priatelom mat uz zajtra normalny sex bez ochrany,alebo mame este pouzivat? Dakujem

sestka

Ahoj.Z vlastnej skusenosti viem,ze by si sa v obdobi uzivania antibiotik a HAK mala chranit,pretoze skutocne mozes otehotniet.Mne sa to totiz stalo,teraz mam krasneho synceka.Tato kombinacia nie je vhodna ak este nechces kocikovat babetko.pa

ethel

ako už luli dole napísala,antibiotiká naozaj znižujú účinok antikoncepcie,preto treba v takomto prípade dbať o ochranu z inej strany.

alexandra5

CHCELA BY SOM SA OPYTAT CI JE MOZNE otehotniet AK SOM UZIVALA ANTIBIOTIKA ANTiKONCEPCIU A MALA SOM NECHRANENY POHLAVNY STYK

luli

Ano mozes pokial si mala v tomto obdobi pohlavny styk, pretoze antibiotika znizuju ucinnost HAK. A myslim ze by si si mala podrobne prestudovat letacik kym to zacnes uzivat pretoze by si sa vyvarovala podobnym problemom....