HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

deby

Pre Babulu: Ahoj, je to nebezpecne: stupen ll.znamena cervikalna intraepitelialna neoplazia a je to druh stupen rakoviny krčka maternice ... vyhladaj gynekologa co najskor a porad sa s nim co dalej!!Vírus HPV sa prenáša pohlavným stykom aj chaneným a prenása ho chalan aj taky ktry nikdy predtym nemal styk!vlastne to ti do tela preju malí DNA vírusy ktoré imunitný sstém nevie rozoznat!!! A preto nicia zdrave biele bunky a menia ich na onkogénne !!rakovinové!!!Ak mi chces napisat pis na:pinknikol@azet.sk napis mi a a ti poslem adresu jedne internetovej strankz kde je cey power point spraven vyvoj rakoviny

janetka

Ahojte, neviete mi nahodou niekto poradit, ci sa mozu na genitaliach vyskytovat ine bradavice ako tie co vyvolava virus HPV? ci je viac druhov bradavic?Partnerovi som objavila male vystuple bradavice a bol s tym na koznom a doktorka mu to vypalila a povedala,ze to mohol chytit aj na kupalisku...ak nejde o genitalne bradavice tak potom o ake?

RNG

shelly, hpv nie je jediny druh virusov, ktory je na postupe. Je ich mnozstvo a pre to ziadne mastickovanie nepomoze, ale
len zvysovanie viralnej imunity vseobecne voci vsetkym. A preto aj sem znova vlozim prispevok povodne proti herpesom, ale tyka sa vsetkych virusov.

Zvysovanie imunity zvnutra robi ovela viac proti vsetkym viralnym, vcitane herpesov, ktore mame temer vsetci v tele permanentne, nez vsetky mastickovania a specialne ozarovania zvonku. Virusy su v celom tele a objavia sa naplno, ked je telo oslabene. A nesposobuju len opar, ako sa mnohi naivne nazdavaju, ale aj poskodzovanie nervov(bolesti, depresie...), poskodzovanie sliznic(zapaly...)poskodzovanie zaludocnej sliznice, pankreasu, pecene atd, su aj jednou z pricin tzv. autoimunnych chorob(v spojeni casto s bakteriami a mykoplazmami)
Takze znova zdoraznujem, zvysujte si viralnu imunitu a kazdy by mal brat aspon selen, zinok a obcas probiotika, ti co maju viac problemov tj castejsie sa opakujuce prejavy(opar, pasovy opar, bolesti z roznych zapalov atd) si mozu vybrat s nasledujucich zoradenych zhruba podla ucinnosti
aloe vera(dlhodobo brane zvysi imunitu voci nielen virusom ale aj inym), l-lysin, vitamin C vo vacsich davkach, echinacea, baza, astragalus, GSE, oreganovy olej,collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a chaparal(larrea tridentata)

shelly2832

tiez mam tieto vyrastky...najskor som si citala tieto prispevky a teraz neviem ci mam plakat alebo sa zabit...bola som s tym u gynekologicky a ta mi to natrela nejakou kyselinou a predpisala krem Calcium pantothenicum slovakofarma ze to mam 2krat denne natierat...bola som u nej pred 4 dnami...den na to som dostala menstruaciu a je to dost neprijemne pretoze tampon si dat nemozem a pri vlozke to strasne boli...pozrite na cas pisem to 1:13 a rano idem do skoly ale nemozem spat je to ukrutna bolest...mne gynekologicka povedala ze o dva tyzdne na kontolu a ze mi to zmizne ale ako citam asi sa toho nezbavim...mam strasny strach a teraz lutujem ze...som vobec s niekym nieco mala...taktiez mam problemy s mikozou...preklinam ludi ktory maju s takymi vecami problemy a neriesia to nechodia na prehliadky...preco je im to jedno?ved je to nezodpovedne...a ked uz tak dobre ale ak vedia ze to maju na co to roznasaju dalej...rozmyslam ci mi chvila potesenia stala za toto...trapenie a bolest a tak...mam rada sex ale v tejto chvili je to jedno chcem to mat z krku ja nevladzem s tym bojovat!radsej uz nikdy nebudem mat pohlavny styk ako by som mala mat toto...nic horsie som este nezazila!!!

kika2

RNG,ja som to tak nemyslela, ze LR je jedina dobra aloe vera zo značiek, len tvrdím, ze je jedina, ktora mi pomohla. Tvrdim to preto, ze mnohi napisu a zarucia kvalitu a nie je to tak. Tiez som uzivala som udajne kvalitny a drahy vyzivovy prirodny doplnok a aloe vera Herbalife, ktore sa ma riedit s 2 dcl vody a vysledok toho bol, ze som vyhodila peniaze za nieco, comu som len marne verila a v nicom mi to nepomohlo, dokonca este aj moje problemy zhorsilo. Viem ake je propagovanie znaciek a tlacenie hluposti do ludi na skoleniach, kazdy ma len tu vidinu zisku a nikto nemysli na to, ze to niekomu pomoze, a mnohi sa nádejajú, že konečne našli niečo dobré a kvalitné. Iba hovorím ľuďom o tom aké mám skúsenosti s ich značkou, a tiež má kvalitné colostrum na posilnenie imunity. Samozrejme aj Herbalife moze pomoct, je to individulne, ale väčšine ľudí z môjho okolia nevyhovoval, ako aj istá talianska značka aloe vera, ktorá je skoro redšia ako voda.

RNG

kika , firma LR nema patent na aloe vera.
V organizacii vyrobcov aloe produktov je vuse 300 clenov a je plno tych, ktori vyrabaju aloe produkty a nie su v tej organizacii.
Pravidla organizacie nedovoluju falsovat aloe produkty a ked sa niektory nazyva cisty alebo 99%-ny, tak nezalezi od toho kto ho vyrobil, je rovnako kvalitny.
Tieto tvrdenia ze ten a ten produkt je najlepsi su asi take, ako keby niekto na trhu povedal, ze "moje jablcka su jedine dobre, vsetky ostatne su len uboha napodobnenina" .
Nuz takemu tvrdeniu by sa ludia vysmiali, takze nechapem, preco prijmaju podobne tvrdenia na aloe.Kazde aloe na trhu je prakticky z tej istej rastliny(aloe barbadiensis) a mnozstvo je ich cistych a tepelne nespracovanych. Takze nechapem ten cely cirkus okolo jednotlivych znaciuek.
Samozrejme, ked je to vyrobene zo suseneho prasky alebo to obsahuje male percento aloe, tak je to menej kvalitne. Ale tam tie rozdiely koncia a ostatok je len reklama.

kika2

Ahojte tiež som mala bradavicu, stále sa opakujúce zápaly. Všetko vychádza z vnútra, pretože ide len a len o imunita a jej posilňovanie. Vyskúšala som mnoho produtkov, a len jediný má skutočne liečivé účinky. Ide o nemeckú firmu LR-aloe vera. A pre tých, ktorý o nej ešte nepočuli, je dobré aby vedeli, že rastlina aloe vera, je naozaj liečivá a pomáha, pokiaľ vám niekto neponúkne len jej napodobeninu a tvrdí, že vám pomôže. Mám dobré skúsenosti s aloe vera a sama sa snažím dať si dokopy imunitu. Je to super, a záleží len na vás čomu veríte. Či liekom z lekárne, alebo skutočnej pomoci z prírody.

twwigy

no mne zopár tých bradavíc zmizlo. V noci mi to asi krvácalo a na druhý deň tam zrazu ostali len 2 či 3. Nič som si na to nedávala čakám až na vyšetrenie u gynekologičky.

musska

ten druh HPV co sposobuje bradavice je sam o sebe neskodny, len sposobuje bradavice, to je vsetko.,tie sa mozu vyskytnut na rukach, nohach, tvari...hocikde... podla toho ktora cast tela pride do kontaktu s inf. castou tela toho druheho. Existuje asi 200 druhov HPV, z toho ej mozno 10 rakovinotvornych. 90% populacie je, alebo bolo nakazenych HPV, pricom do 5 rokov nakaza mizne.

twwigy

Mňa by zaujímalo a čo chlapi? ja mám príznaky vaginálnych bradavíc a partner mi tvrdí, že on nič nemá, že on je zdravý.Chcem vedieť či mám mať teraz úplnú sexuálnu abstinenciu ak to má aj partner, alebo nie. Nikdy predtým som nič podobné nemala a musel ma nakaziť on no nechce si to pripusťiť.A to sme používali stále kondóm. Už som objednaná ku gynekologičke na vyšetrenie no musím čakať ešte dva týždne.Darmo sa ja vyliečim keď partner bude naďalej nositeľom vírusu.