HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

kura bujon

ja mam uz 4 roky problem s bradavicami no az teraz mi doktor predpisal verrumal...naieram si to este len den takze uvidim ci to zmizne ak nie staci poziadat lekara o inu masticku alebo niaky pripravok...:)

RNG

Liecenie amputaciou zialbohu v tomto pripade nepomoze, lebo virus je v celom tele.
Aj tak je to barbarstvo z minulosti, kde sa odrezalo vsetko, co nevedeli vyliecit.
Pricom na zvysenie viralnej imunity alebo priamo boj proti virusom ma priroda velke mnozstvo latok, z ktorych som niektore, ucinnejsie tu uz mnohokrat spomenul.Straci si to vyhladat tu alebo cez Google.sk napr pod slvami rng, herpes a podobne.
Antiviralne doplnky su nespecificke, tj pomahaju znicit akekolvek virusy.

nazgul

No dobra rada nad zlato. liecim sa na genitalne bradavice 14ty mesiac.btw, som muz,takze ma lieci dermatovenerolog. presiel som si wartecom, aldarou,isoprinozinom,vypalovanim dusikom a nic.najlepsie bolo to vypalovanie,ale oni sa rozsirili..treba davat pozor,aby ste nemali ranky pri liecbe,lebo kazda mala ranka znamena dalsi kondylom.
momentalne si posilnujem imunitu hlivou ustricnou s echynaceou v tabletach, ale aj hlivou v strave. Idem si dat odstranit celu predkozku a tak dam za kondylomami skrt. Je to svinstvo, ktore sa ukaze, ak budete mat slabu imunitu, inak je virus latentny -sladko spinka a caka na prilezitost

janab

Všetci,ktorí máte niečo na genitáliách čo tam nepatrí, tak to riešte. Bradavice nie sú sranda a sú ako huby..Ak sa neliečia na vonkajších rodidlách ženy, tak veľmi ľahko sa môže stať, že sa uchytia na krčku maternice a to nie je vôbec príjemné...tento vírus spôsobuje totiž aj rakovinové bujnenie...takže bacha...určite pri liečení žiadny styk, pretože sa to musí zhojiť..všeobecne platí, že bradavice sú vírusového pôvodu a predpokladá sa, že sa rozširuje trením ,dotykom apod...treba dať pozor aj na orálny sex, pretože sa môže nakaziť aj ústna dutina...proste bradavice sú sviňa a treba to rýchlo riešiť...ak gynekolog prehliadne bradavice na genitáliách, tak čo to je za gynekologa?...ak by ste to neliečili-neodstránili, tak to rastie, začne to krvácať a už nehovorím o prenose...takže jednoznačne k lekárovi a odstrániť..

M.

Pre Tinus

A naco sa Ty uz teraz ides davat ockovat???? Ved virus uz budes man naveky v sebe. Ockuje sa proti HPV a ten ty uz mas, takze Ti to nepomoze.

M.

No Sex by si radsej nemal mat, lebo je dost pravdepodobne,ze nakazis aj partnera (kondom je ucinny len na ca 60%). Nakazit sa moze aj pri oralnom styku. Ja som takto bohuzial tiez nakazila partnera.

tinuš

Ahojky, ja som mala tiež problem s tymi bradavicami. tak nečakane sa tam objavili ani neviem od čoho... šla som ku gynekologovi, poslal ma na to vypalenie dusikom... potom mi predpisal mast.. a odvtedy ziadne sa neobjavili.. trosku to s tym dusikom bolelo, taky cudny pocit,, a a j blby... ale prežila som to... tiez som pocula o tom ockovani, aj gynekolog mi to potvrdil ze sa to oplati.. a hned som ockovana aj proti rakovine krcku maternice, no uvidim sa dam zaockovat.a bude pokoj... hoci aj teraz uz nemam ziadne take problemy...

666bono

pekny den. ja som mal HPV a kopec bradavic, mne pomohol jeden homeopat, trvalo to niekolko mesiacov, ale uplne sa stratili a koza zostala uplne hladka. dostala to aj moja priatelka a sice brala homeopatika jak ja, ale stale tomu neverila a neveri a tak sa u nej drzia. kupila si aj ten drahy krem a ten nepomohol vobec. Ja davam zaklad myslienke v hlave, ja som kazde rano a vecer pozeral na ne a vravel im, ze sa stracaju a miznu a bral tie homeopatika a som cisty. ak niekto chce kontakt an toho cloveka co mne pomohol 666bono@azet.sk

barbina5

Awoojte, som tu nová, ale taktiež mám genitálne bradavice a liečim sa už pár mesiacov na nete a to vypaľovaním dusíkom.Dávam do éteru, že pomáha dusík s kombináciou krému ALDARA (ktorý prepláca poisťovňa a zaplatíte zaň len pár centov), mne Warteck nepomohol.Ja ich mám aj okolo análneho, takže oveľa viac si pretrpím u kožnej. Všetkým odkazujem hore hlavu a nevzdávajte sa...taktiež beriem na posilnenie imunity hlivu ustricovú..treba to liečiť aj vnútorne..a nesexujem a vidím, že je to lepšie, aj keď sa sem-tam nejaká nová vyhodí...držím prst