HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

RNG

HPV virusy su dnes velmi rozsirene, ma ich vacsina ludi a prenasaju sa vseliak, ved su to virusy(virus je zo slova virulencia, tj znane rychly a lahky prenos
en.wikipedia.org) no a samozrejme tam patria aj tie, ktore sposobuju skody v tele na bunkach veduce niekedy k rakovinam(virus ako mutagen)
A dnes je ticha epidemia aj inych virusov, takze radim kademu bez vynimky si preventivne zvysovat viralnu imunitu, inac na to doplati. Prostriedkov na to je nastastie dost, okrem toho, co som uz uviedol a mozete si najst cez google napr pod slovom herpes a mojim nickom, pridam k tomu este monolaurin(z kokosoveho oleja a glycerinu), Sangre de Grado(miazga zo stromu Croton lechleri) a citral, esencialny olej, zlozka olejov citrusovych a roznych citrusovo voniacich bylin, ako napr Lemon Grass, viac si mozete vyguglit pod mojim nickom a slovom citral na google.sk, kde som uviedol okolo citralu viacero rastlinnych zdrojov a ich obsah citralu v ich esencialnych olejoch.

Anaana

Condylomata - vypaľovanie dusíkom (cca 10x) pomohlo načas, zase sa vrátili potvory, zachvíľu skúškové, Vianoce, nemám čas chodiť vypaľovať každú chvíľu....
zriešila som to po svojom, nakúpila osm si hlivu ustricovú v tbl. (Dr.Max, 60 tbl.balenie vychádza niečo vyše 5€ so zľavou), momentálne beriem vyše mesiaca + Zn, začala som potierať condylomata octom.
Na vatový tampón trochu octu, necháť na condylomata aspon hodinku, každý druhý deň, na moje prekvapenie to funguje :D Zmiznú asi po 3 aplikáciách octom. Uvidíme, či to má aj trvalejší efekt ako vypaľovanie... :)

MCFIT

ludkovia... som uz zufala.. neviem co so sebou.. dokonca som uvazovala uz aj nad samovrazdou... iba teraz zacinam s liecbou.,. neviem si predstavit odkial to svinstvo mam ,,, :( prosim nejake povzbudive slova :/ naozaj nevladzem

miminkaaaaaa

ahoojte:)) gynekologička mi zistila genitálne bradavice aj mi ich dnes vypalovala a chcem sa spýtať do kedy ma to bude štípať??...a že cca za koľko dní odpadnú??ďakujem:)) som už zúfalá:(((

RNG

Zialbohu nie. Virusy HPV su nielen v bradaviciach , ale v celom tele a skodia aj inde. Preto si treba zvysovat imunitu v celom tele, nielen utocit na ne v mieste bradavic.

dominiq

ahoj RNG chcem sa opytat ci by proti genitalnym bradaviciam nepomohla aj nejaka domaca liecba napr.natierat si to stavou cesnaku a citrona alebo cibule a octu..dakujem

RNG

MCFIT, rozne doplnky si mozes vyhladat cez Google.com uvedenim mena doplnku. Mnozstvo ludi kupuje zo zahranicia priamo, co nedostane na Slovensku, staci na to len kredit karta a anglictina, alebo si zverbuj niekoho, co rozprava dostatocne anglicky aby ti s objednavkou pomohol.
Moje oblubene su iherb.com swansonvitamins.com a puritan.com
Ale pouzivam aj ine, samozrejme, podla ceny a obsahov ucinnych latok.
Viac odomna najdes napr cez Google.sk pod rng, herpes alebo ine zdravotne temy.
Mam to zoradene podla p[roblemov a organov.

MCFIT

Ahoj RNG.
Dakujem za tak skoru odpoved :)
Ja len mam problem dostat sa k niektorym veciam, napriklad k astragalu a nehovoriac o larea tridentata, ci betuline. Chcem si urobit taku kuru zo selenu, zinku, aloe, kolostra, probiotik a hore spomenutych doplnkov.....musim urobit nieco so svojou viralnou imunitou!
Ak uz nic ine, vies mi aspon poradit, kde by som to vedela kupit, ci objendnat? Spominal si, ze betulin sa da urbit aj podomacky, ale tam tiez hovoris o caji z brezovej kory a raznom alkohole, no ani to neviem, kde zohnat... Takze asi tak. Urobim hocico, len potrebujem navod a ingrediencie ;)
Velmi dakujem, ak si najdes este pre mna najdes chvilku na radu... ;)

M.

RNG

Ja nic nepredavam, moje obchody na Slovensku su uz 3 roky zavrete a uz len zo zotrvacnosti sem pisem rady od lekarov, ktorych nemate na Slovensku.
Viac najdes cez Google.sk uvedenim rng imunita alebo ine temy, pozbierane administratorom tych stranok a fora.