HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

reennkka

Ach bradavice na genitáliach. Pred 8 rokmi som mala bradavice okolo genitálií, ktoré úžasne svrbeli. Či to bol HPV vírus neviem, vtedy sa to hádam ešte ani vo veľkom nevyšetrovalo, aspoň u môjho gynekologa. Vyšetriť som si to dala až teraz, momentálne čakám na výsledky. Skúšala som všetko možné nato...nič nepomáhalo , nakoniec sa mi ich podarilo zlikvidovať BIO Lampou. Po nej ti určite zmiznú.

sedmikraska

babulka super vec je EPIGEN, je to malicka 5g tubicka a stoji ale asi 300sk. Bola som s tym na operacii v echach a ziadna sranda.zase sa mi to ale vratilo, tak som sla ku doktorke cela vyplasena a doporucila mi ten Epigen, je ti sice na opary, ale vyskusane je to, ze tu zabera aj na tie bradavicky, sama som svedok. Moc doktorov to ale nevie, v cechach na mna dokonca cumeli jak na blazna. Vyskusaj to

anka

babulka
skus cisty tee trea oil alebo propolisovu tinkturu...obidve najdes v lekarni...alebo jednoduchz ocot s cibulou...boli to, ale yabera...dryim palce...a mzslim ye partner to ma teiy, takye sa onho bat nemusis....drzim palce

dena218

ahoj. Kedze by slo o vaginalne bradavice tak som sa docitala, ze je ich potrebne potriet par krat menstruacnou krvou a potom stale potierat suchym mydlom tak by mali popraskat a este je potrebne ich potierat so zmiesanou solou a octom a stavou z jablka.Dufam, že to pomôze.Tak pa